kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro vaikai pramogavo Vilniuje

Gruodžio 27 d. Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro globotiniai ir dienos centrą  „Arka“ lankantys vaikai vyko į ekskursiją Vilniuje.


Vaikai dieną pradėjo aplankydami Vilniaus  Katedros aikštę bei Rotušę. Tai Vilniaus centras, kuriame pamatė gražiausias sostinės eglutes, prie kurių, kupini gerų emocijų, fotografavosi. Vaikai nepajuto, kaip prabėgo valanda besižvalgant po siaurąsias Vilniaus gatveles. Daug nukeliavę, vaikai pasistiprino restorane „Katpėdėlė“, nes sekantis mūsų sustojimas buvo daug jėgų reikalaujantis. Tai – jaunimo pamėgtas „Skypark‘as“.

„Skypark‘as“ – tai puiki vieta ne tik mažiesiems aktyviai leisti laiką, bet ir ekstremalams saugiai pasimokyti naujų triukų. Vaikai labai noriai pramogavo šokinėdami ant batutų bei dalyvaudami kitose atrakcijose, esančiose „Skypark‘e“. Mokiniai per pustrečios valandos batutų pramogų centre galėjo išbandyti įvairias batutų platformas, kempinių baseiną, pasigrožėti kreivų veidrodžių sukurtais vaizdais ir pažaisti žaidimų aparatais. „Skypark‘as“ buvo dar ne galutinis mūsų sustojimas. Vaikai taip pat turėjo galimybę aplankyti televizijos bokštą, iš kurio galėjo pamatyti gražias ir vaizdingas Vilniaus apylinkes, nors dėl tiršto rūko matomumas buvo labai prastas, tačiau vaikai liko kupini nuostabos.

Besižvalgant po Vilnių iš paukščio skrydžio vaikai nusipelnė ir pasmaližiauti, todėl kiekvienas gavo po ledų porciją. Tai buvo galutinė mūsų kelionės stotelė. Išvargę ir kupini gerų emocijų nukeliavome namo, o važiuodami visi dalinomės įspūdžiais apie mūsų išvyką.


Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro
 
socialinė darbuotoja Diana Lomteva

 

Shadow up