kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajonas pristatytas parodoje „Adventur 2018“

2018 m. sausio 26 – 28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyko 6-oji tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2018“. Tai didžiausias specializuoto tarptautinio turizmo renginys Baltijos šalyse.


Tris dienas vykusioje parodoje lankytojai galėjo pamatyti Lietuvos ir kitų gražiausių pasaulio kampelių pristatymus. Daugiakultūriniam Vilniaus rajonui šiais metais atstovavo Nemėžio totorių bendruomenė ir Vilniaus rajono turizmo informacijos centras, įsikūręs Vilniaus rajone, Bareikiškių kaime. 2018 metų parodos šūkis yra – „Keliauk kitaip“.

Parodoje „Adventur 2018“ savo kultūrą ir tradicijas pristatė daugybė Lietuvos ir užsienio turizmo bendrovių. Parodoje dalyvavo svečiai iš tolimosios Indonezijos, kaimynės Lenkijos, Latvijos, Estijos ir dar daug kitų pasaulio šalių.

Daugiau nei 620 metų totorių tradicijas Lietuvoje puoselėjančioje Vilniaus rajono Nemėžio totorių bendruomenė parodos lankytojams pristatė totorių kulinarinį paveldą, už nedidelę kainą žmonės galėjo paragauti tikros totoriškos šurpos, plovo, koldūnų, šimtalapio bei atsigerti stepių arbatos.

Vilniaus rajono turizmo informacijos centras savo stende pristatė Vilniaus rajono kultūrinį paveldą, čia gyvenančių tautų papročius ir tradicijas, taip pat gražiausias bei labiausiai dėmesio vertas Vilniaus rajono lankytinas vietas.

Nuotr. Zigmont Ždanovič

Nuotr. Vilniaus rajono turizmo informacijos centras

Shadow up