kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ritmo šventė Pagiriuose

Š. m. sausio 29 d. Pagirių meno mokyklos koridoriuose gausiai būriavosi žmonės – rinkosi Ritmo šventės klausytojai ir dalyviai. Smalsu buvo išgirsti, ką šį sykį paruošė mokyklos mokytojai ir mokiniai. O popietė buvo išties įdomi!


Džiugino šventės dalyvių gausa ir numerių įvairovė – vaikai grojo, dainavo ir po vieną, ir įvairių sudėčių ansambliuose; dainininkus keitė pianistai, kankles – smuikai ir violončelės, trimitus – skudučiai; išgirdome taip pat ir jaunių bei jaunučių chorus, o koncerto pabaigoje – pučiamųjų instrumentų orkestrą. Visą programą užbaigė netikėta ir efektinga perkusijos improvizacija, kurią atliko mokytojas Kšištof Markevič.

Koncertą nuotaikingai vedė septintos klasės mokinė Estela Marcinkevičiūtė ir jo sumanytoja mokytoja metodininkė Nijolė Čičinskienė, kuri pabrėžė, kad šioje muzikinėje programoje karaliauja ritmas. O ritmas, anot solfedžio mokytojos Janinos Pamarnackienės – tai muzikos širdis: kai širdis plaka sklandžiai, tai ir muzika skamba nesutrikdama. Tad kiekvieną pasirodymą lydėjo skirtingi ritminiai instrumentai – įvairiausi būgnai ir būgneliai, trikampiai, plojimai, patrepsėjimai, spragsėjimai pirštais, smulkioji perkusija. Gera buvo stebėti, su kokiu užsidegimu vaikai pritaria vieni kitiems, kaip muzikiniai kūriniai pasipildo naujomis spalvomis, pasigirdus mušamiesiems instrumentams. Visus vienijo bendras muzikavimo džiaugsmas, vaikai gavo puikią progą pasiklausyti vieni kitų grojimo bei dainavimo. O kartais nuskambantys koncerto vedėjos klausimai apie ritmą bei įvairios užduotys salėje esantiems klausytojams taip pat neleido nuobodžiauti.

Ačiū visiems koncerto dalyviams bei jų mokytojams už nuotaikingą popietę!

Ritmo šventės klausytoja
Honorata Gavrilovskienė

 

Shadow up