kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mokiniai kviečiami išreikšti savo kūrybinius gebėjimus fotografijos konkurse

Vytauto Didžiojo Universiteto (toliau – VDU) Užsienio kalbų, literatūros ir vertimo studijų katedra kviečia visus norinčius moksleivius išreikšti savo kūrybinius gebėjimus organizuojame fotografijos konkurse „Vokiečių kalba ir kultūra Lietuvoje – apsidairyk 360°“.


Išreikšti savo kūrybines idėjas ir iniciatyvas yra kviečiami 6-8 klasių ir 9-12 klasių mokiniai, kurie gali pateikti fotografijas iki 2018 m. balandžio 15 d. Atrinkti fotografijos darbai, atspindintys vokiečių kalbos vartojimą ir vokiečių kultūros apraiškas Lietuvoje, bus eksponuojami VDU Humanitarinių mokslų fakulteto erdvėse 2018 m. gegužės mėn.

Fotografijos ir dalyvio anketos siunčiamos elektroniniu paštu sidona.zvaliauskiene@vdu.lt. Dalyviai gaus patvirtinimą, jog jų darbai užregistruoti į konkursą.

Pagrindinis organizuojamo konkurso tikslas – motyvuoti moksleivius gilinti savo žinias apie vokiečių kultūrą ir kalbą bei paskatinti jų kūrybinį aktyvumą. Konkursas kviečia visus apsidairyti aplinkui ir užfiksuoti gražiausias, vokiečių kultūrą ir kalbą, atspindinčias akimirkas!

Su fotografijos konkurso nuostatais galite susipažinti čia.

Užpildyti fotografijos konkurso dalyvio anketa galite čia.

Shadow up