kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus pasienio rinktine

Antradienį Vilniaus rajono savivaldybėje viešėjo Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos (toliau – VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės vadas ir bendruomenės pareigūnė.


2016 metais buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp VSAT ir Lietuvos savivaldybių asociacijos, kurioje šalys susitarė gerinti savivaldybių gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veikas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, ugdomųjų priemonių organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse.

Šiuo pagrindu Vilniaus pasienio rinktinė kartu su Vilniaus rajono savivaldybė suderino bendradarbiavimo priemonių planą bei nusistatė konkrečias 2018 metais numatomas įgyvendinti priemones, padėsiančias stiprinti asmenų įtraukimo į nusikalstamas veikas prevenciją, užtikrinti gyventojų saugumą ir prisidėti prie jų užimtumo. Minėto plano priemonės taip pat parengtos siekiant skatinti pasitikėjimą pasienio tarnyba bei suteikti informaciją apie galimybę įgyti pasieniečio profesiją.

Šių metų kovo 20 dieną Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst ir Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuria patvirtino šį prevencinį priemonių planą. Abi šalys įsipareigojo pagal galimybes suteikti pagalbą organizuojant ir vykdant renginius. Taip pat teikti siūlymus kuriant nusikalstamų veikų naujas prevencijos ir užkardymo priemones, dalintis gerąja praktika projektuose ir įvairiuose renginiuose.

Taip pat susitikimo metu Vilniaus pasienio rinktinės vadas ir Vilniaus rinktinės vyresnioji specialistė, Jolita Pilinkaitė kartu su Savivaldybės mere ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatore Juliana Lipinska aptarė 2018 metais numatomus vykdyti ugdomuosius, pilietiškumo, patriotiškumo, fizinio aktyvumo skatinimo ir poilsio organizavimo renginius Vilniaus rajone.

Tikimasi, kad glaudaus ir sėkmingo bendradarbiavimo dėka bus dar labiau skatinamas socialinis atvirumas ir aktyvumas, užtikrinantis saugią ir ramią rajono aplinką.

Shadow up