kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Gabrielio Jano Mincevičiaus atminimui pagerbti – patriotinės ir religinės dainos festivalis „Ukochana moja ziemio...“

Šių metų kovo 25 d. būtų buvęs, daugiau kaip prieš metus mirusio Vilniaus rajono savivaldybės vicemero, Vilnijos krašto švietimo, teologijos mokslų žinovo ir kultūros aktyvisto, Vilniaus apylinkių tautosakos rinkėjo ir puoselėtojo, lenkų dainų ir šokių ansamblio „Wileńszczyzna“ įkūrėjo ir meno vadovo dr. Gabrielio Jano Mincevičiaus 80-asis gimtadienis.


Vilniaus Antakalnio kapinėse besiilsinčio vicemero atminimą pagerbti atvyko merė Marija Rekst, merės pavaduotojai Robert Komarovski ir Teresa Demeško bei merės patarėja Lilija Andruškevič. Savivaldybės atstovai pasidalijo prisiminimais, pasimeldė, padėjo gėlių ir uždegė žvakes.

Dr. Gabriel Jan Mincevič – kuratorius, mokytojas, visų vertinamas ir gerbiamas Vilniaus rajono švietimo srities patarėjas ir žinovas, kuris daugelį metų su didžiuliu entuziazmu ir optimizmu dalyvavo švietimo srityje. Gabriel Jan Mincevič buvo neįprastu žmogumi, atsidavusiu gimtosios kalbos ir Vilnijos krašto tradicijų globėju besirūpinusiu jaunosios kartos ateitimi, aukščiausiųjų vertybių, nepaprasto kuklumo, didelio ir sunkaus darbo pavyzdžiu. 

 Vilniaus rajono savivaldybė siekdama pagerbti žymaus Vilnijos krašto visuomenės veikėjo atminimą, 2018 metų gegužės mėn. organizuos patriotinės ir religinės dainos festivalį „Ukochana moja ziemio...“, kuriame dalyvaus 7-9 klasių moksleiviai iš viso Vilniaus rajono. Kelias dienas vyksiantis festivalis įvyks Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre.

Festivalį „Ukochana moja ziemio ...“ uždarys Vilniaus Lenkų teatro studijos spektaklis „Maršalas: Kareivis iš prigimties“  („Marszałek: żołnierz z ducha“).

Daugiau naujienų apie festivalį ir jo programą – jau netrukus Savivaldybės internetinėje svetainėje www.vrsa.lt.    

Shadow up