kaires_puses_index
 
 
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono Kalvelių „Aušros“ gimnazija švenčia garbingą 25-erių metų jubiliejų

Balandžio 24-oji Vilniaus rajono Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje ypatinga diena. Šią dieną buvo švenčiamas 25-erių metų jubiliejus. Jubiliejinio gimtadienio proga, gimnazijos bendruomenė sukvietė visus į nepakartojamą renginį, kuriame skambėjo iškilmingos kalbos, nuoširdžiausi sveikinimo žodžiai ir džiuginantys gimnazistų pasirodymai.


Pasveikinti gimnazijos bendruomenę su gražia sukaktimi atvyko gausus būrys garbingų svečių iš LR Seimo, Švietimo ir mokslo ministerijos, Vilniaus rinktinės Kenos užkardos, Nacionalinio egzaminų centro, kaimyninių mokyklų vadovai, bendruomenės nariai, tėvai, buvę mokytojai ir mokiniai. Šventėje taip pat dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski, mero patarėja Lilija Andruškevič, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova bei Šumsko Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas kunigas Jan Černiavski.K

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos jubiliejinės iškilmės prasidėjo gimnazijos aktų salėje, kurioje šventiškai pasipuošę mokiniai atvykusius svečius pasitiko pristatydami savo meninius sugebėjimus.

Gražaus jubiliejaus proga, Kalvelių „Aušros“ gimnazijos bendruomenė sulaukė daug gražių žodžių ir nuoširdžiausių sveikinimų. Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski merės Marijos Rekst vardu perdavė nuoširdžiausius sveikinimus, pažymint tai, kad mokykla – žinių kūrimo šaltinis, o švietimas ir kultūra, yra mūsų rajono gerovės pagrindas.

Šventės metu buvo taip pat pagerbtos gimnazijos mokytojos, kurios kiekvieną dieną prisideda prie  vaikų švietimo ir ugdymo. Mokytojoms buvo įteiktos padėkos raštai už nuoširdų pedagoginį darbą ir profesionalumą. Minint gražų jubiliejų, gimnazijos bendruomenė taip pat pasidžiaugė per metus nuveiktais darbais, pristatė švenčių akimirkas bei partnerystės ryšius.

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos direktorė Irena Veličkienė bei visa gimnazijos bendruomenė džiaugėsi sulaukę tiek svečių ir nuoširdžiai dėkojo visiems atvykusiems bei prisidėjusiems prie gražios šventės minėjimo.

Shadow up