kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre koncertu „Gyvenimas – tai šokis“ paminėta tarptautinė šokio diena

Sekmadienį, balandžio 29 d., Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre vyko šventinis koncertas „Gyvenimas – tai šokis“, skirtas paminėti tarptautinę šokio dieną. Šios šventinės dienos proga, Nemenčinės Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje visi susirinkusieji meldėsi už choreografus, šokėjus ir jų šeimas.


Po bendros maldos, siekiant paminėti Lietuvos ir Lenkijos nepriklausomybę, šimtas porų iškilmingai sušoko polonezą. Koncerte dalyvavo ir žiūrovus savo pasirodymais žavėjo: reprezentacinis dainų ir šokių ansamblis „Wileńszczyzna”, liaudiškų šokių kolektyvas „Jutrzenka“, liaudiškų šokių ansamblis „Perła“, lenkų dainų ir šokių ansamblis „Ojcowizna”, šokių kolektyvai „OSA“, „Dalina“ ir „Smagūs žingsniai“. Šventiniame renginyje sulaukta ir ypatingo svečio iš Lenkijos – dainų ir šokių ansamblio „Suwalszczyzna“. Iš viso savo pasirodymais ant scenos žiūrovus džiugino daugiau kaip 400 šokėjų.

Siekiant sudominti jaunimą ir paskatinti juos domėtis šokio kultūra, šventinis sekmadienio koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas Facebook.

Tarptautinė šokio diena Nemenčinėje buvo švenčiama jau septintą kartą ir laikui bėgant, ši šventė tampa vienu iš pagrindinių miesto kultūros renginių. 

Renginys finansuojamas Lenkijos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.


Nuotr. Marian Dzvinel

Shadow up