kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šv. Florijono dienos minėjime – padėkos bei apdovanojimai ugniagesiams gelbėtojams

Tradiciškai, gegužės 4-ąją ugniagesiai gelbėtojai mini Šv. Florijono – ugniagesių globėjo dieną. Šia proga Vilniaus rajono savivaldybės atstovai dalyvavo iškilmingame šventiniame minėjime ir padėkos raštais apdovanojo labiausiai nusipelniusius Vilniaus rajono ugniagesius už kasdien atliekamą kilnią misiją gelbstint žmonių gyvybes bei jų turtą.


Iškilminga Šv. Florijono – ugniagesių dienos minėjimo šventė prasidėjo nuo Arkikatedros bazilikoje laikytų šv. Mišių, kurios buvo aukojamos už ugniagesius gelbėtojus, jų šeimos narius bei tarnybą jau baigusius gaisrininkus.

Oficialią renginio dalį pradėjęs Vilniaus APGV viršininko pavaduotojas Evaldas Tamašauskas, pasveikino visus susirinkusius bei pasidžiaugė atliktais darbais, padėkojo ugniagesiams gelbėtojams už jų atsidavimą savo darbui, profesionalumą bei ryžtą.

Šventiniame renginyje, skirtame profesinę ugniagesių dieną paminėti dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska savo ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu padėkojo ugniagesiams už drąsą ir stiprybę būnant pavojaus akivaizdoje, sergėjant žmonių gyvybes, namus ir turtą. Savivaldybės atstovė linkėdama susirinkusiems gaisrininkams ištvermės šioje nelengvoje, bet nepaprastai svarbioje tarnyboje įteikė padėkos raštus labiausiai nusipelniusiems ugniagesiams gelbėtojams, kurie kiekvieną akimirką pasiruošę atsiliepti į pagalbos šauksmą, įsitraukti į kovą su klastinga ugnimi, užtikrinant visų mūsų gerovę.

Ugniagesių dienos proga, muzikinį sveikinimą atliko Lietuvos muzikos ir teatro akademijos jaunųjų atlikėjų vokalinis ansamblis B2.

Padėkos raštu už drąsą ir prisiimamą atsakomybę gelbstint žmonių gyvybes bei jų turtą buvo apdovanoti Vidaus tarnybos vyresnysis puskarininkas, Vilniaus APGV 4-osios komandos budinčios pamainos ugniagesys gelbėtojas Tadeuš Rynkevič, Vidaus tarnybos vyresnysis leitenantas, Vilniaus APGV 5-osios komandos budinčios pamainos vadas Vadim Kaminskij bei Vidaus tarnybos vyresnysis leitenantas, Vilniaus APGV 7-osios komandos budinčios pamainos vadas Vladislav Liudkevič.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente vykusiame šventiniame minėjime Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst buvo įteiktas Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro padėkos raštas už nuopelnus gyventojų saugai. Taip pat Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu už nuopelnus gyventojų saugai buvo apdovanotas Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktorius Kęstutis Velikianecas.

Taip pat balandžio 25 dieną vykusiame Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdyje iškilmingai buvo pagerbti ir apdovanoti Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkai ir ugniagesiai: Arūnas Vaišnoras, Vytautas Pliuškevičius, Igoris Borisenko, Valentin Milaševič, Viktor Romanovski, Jan Černiavski, Andžej Drozdovski, Tadeuš Kucevič, Anton Trainovskij, Valdemar Siavro, Saulius Visockis, Josif Kačanovskij, Vitold Gajevskij, Feliks Šilak, Genadij Kisel, Vladislav Liudkevič, Ilja Drozd, Tadeuš Semaško ir Vilniaus rajono savivaldybės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos direktorius Kęstutis Velikianecas.

Dar kartą sveikiname ugniagesius gelbėtojus profesinės dienos proga bei dėkojame už Jūsų kilnų darbą!

     
     
     
Shadow up