kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono moksleiviai kviečiami į dainų festivalį „Pasienio tarnyba – Tėvynės labui“

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras ir Vilniaus pasienio rinktinė kviečia visus moksleivius išreikšti savo meninius sugebėjimus dainų festivalyje „Pasienio tarnyba – Tėvynės labui“, kuris vyks š. m. birželio 27 d. Medininkų kultūros skyriuje.


Dainų festivalyje kviečiami dalyvauti Vilniaus rajono savivaldybės teritorijoje esančių mokyklų, daugiafunkcinių kultūros centrų, dienos centrų, vaikų globos namų, meno ir kitų bendruomenių vaikai. Renginyje laukiami skirtingo amžiaus moksleiviai, kurie gali dalyvauti kaip solistai arba grupėse ir pristatyti scenoje dvi, savo kūrybos dainas. Atkreipiamas dėmesys, kad moksleivių  pasirodymų sceninis įvaizdis turi atitikti festivalio temą. Vyraujančios ir akį patraukiančios scenos dekoracijos, atributika, apranga ir puiki nuotaiką bus didelis privalumas, o meniškiausiai pasirodžiusių atstovų laukia staigmena!

Visi dalyviai už individualius ir nuostabius pasirodymus gaus padėkos raštus ir atminimo dovanas. Puikiai pasirodę kolektyvai ir asmenys bus kviečiami dalyvauti įvairiose pasieniečių šventėse ir renginiuose.

Norintys dalyvauti festivalyje privalo užpildyti dalyvio formą ir atsiųsti el. paštu: katazyna.sematovic@gmail.com iki 2018 m. gegužės 31 d. imtinai. Pavėlavę užsiregistruoti turėtų teirautis apie galimybę dalyvauti tel. +37067591223.

Vietų skaičius ribotas, todėl raginame aktyviai registruotis!

Su dainų festivalio „Pasienio tarnyba – Tėvynės labui“ nuostatais ir programa galite susipažinti čia.

Shadow up