kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rukainiuose garsiai ir spalvingai paminėta Šeimos šventė

Gegužės 20 dieną, sekmadienį, visų šeimų širdis pradžiugino Rukainiuose surengta Šeimos šventė – „Šeima tai turtas“. Saulėta ir graži diena, sukvietė vietos gyventojus bei svečius į puikią šeimos šventę.


Šventinis renginys prasidėjo bendra malda Rukainių Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje. Po šv. Mišių Rukainių bendruomenės centro scenoje pasirodė vietos dainų ir šokių ansambliai. Renginio vedėja Vanda Maslovska kartu su savo dukra, jaunąja dainininke Agata Maslovska, viso koncerto metu akcentavo didelį šeimos vaidmenį mūsų visuomenėje. Sulaukusi daug svečių, su gražia šeimos švente džiugiai pasveikino ir Rukainių seniūnė Anžela Stankevič.

Šeimos dienos proga, visus susirinkusius pasveikinti atvyko ir Seimo narys Česlav Olševski, kuris savo ir Europarlamentaro Valdemaro Tomaševskio bei Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnės Ritos Tamašunienės vardu pasveikino visus tėvelius ir vaikus su gražia šeimos švente. Nuoširdžiausius sveikinimus ir linkėjimus Tarptautinės šeimos dienos proga tarė iškilmingame renginyje dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst. Renginio nepraleido ir Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys Anton Feliks-Stankevič.

Šeimos šventė nuskambėjo labai garsiai. Nuotaikingais pasirodymais susirinkusius džiugino būrys jaunųjų dainininkų ir šokėjų. Savo meniniais sugebėjimais publiką žavėjo šokių kolektyvai „Be Cool“, „Just Tm“, „Fix Mix“ ir „Super TM“. 

Gražiausias dainas atliko Božena Sokolinska kartu su dukra Gabrielė. Sulaukta ir Vilniaus krašto talento – Nikol Aleksejevos, kuri būdama 6-erių metų yra daugelių festivalių ir konkursų nugalėtoja. Renginio pabaigoje jautriai nuskambėjo daina apie mamą, kurią atliko ansamblis „Wesołe nutki“.

Viso renginio metu netrūko nuotaikingos muzikos, žaidimų ir pramogų vaikams. Visi svečiai ir dalyviai taip pat pasivaišino šventiniu tortu. Vyravo džiugi ir pakylėta nuotaika, kuri paliko šilčiausius prisiminimus.

   

                                                 

 Nuotr. Rukainių kultūros centras

Shadow up