kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Japonijos ambasadorius Toyoei Shigeeda lankėsi Vilniaus rajono savivaldybėje

Šiandien, birželio 13 d. Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi ir su Vilniaus rajono mere Marija Rekst bei merės patarėja Aleksandra Černiauskiene susitiko Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda.


Susitikime kalbėta apie Vilniaus rajono žinomumo didinimą bei turistų iš Japonijos pritraukimą. Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda pabrėžė, kad šiuo metu Japonų turistai Lietuvoje dažniausiai lankosi Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Trakuose. Pasak Toyoei Shigeeda, informacijos apie Vilniaus rajoną Japonijoje stinga, jei japonai daugiau žinotų apie šį kraštą, čia jų atvyktų daugiau.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst pristatydama Japonijos ambasadoriui kultūrinę Vilniaus rajono įvairovę, šio krašto tradicijas bei puoselėjamas vertybes pasidžiaugė ir pritarė iniciatyvai didinti Vilniaus rajono patrauklumą Japonijos turistams. Merė patikino, kad į Vilniaus rajoną atvykę turistai, turės galimybę ne tik sudalyvauti tradicinėse Vilniaus rajono šventėse, pabendrauti su čia gyvenančiais žmonėmis, pažinti daugiatautę kultūrą, bet ir turės progą patys pristatyti savo kultūrinį paveldą.

Susitikimo pabaigoje Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst svečiams padovanojo išskirtinę knygą „Vilniaus krašto verbos“, kuri garsina įvairiaspalvių verbų pynimo tradicijas Vilniaus krašte.

Shadow up