kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Akimirkos iš kelionės Lietuva – Latvija – Estija

„Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome plačiai atmerktomis akimis.”
Javaharial Nehru

2018 m. birželio 11-12 dienomis keliavome drauge su Vilniaus r. Čekoniškių pagrindinės mokyklos, Zujūnų gimnazijos, Mariano Zdziechovskio pagrindinės mokyklos, Avižienių gimnazijos mokiniais. Į šią edukacinę kelionę „Baltijos šalių keliais, Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti” į Taliną kartu vyko Jono Pauliaus II progimnazijos ir Vilniaus miesto Lelevelio gimnazijos 7 ir 9 kl. mokiniai su mokytojais.


Kelionės tikslai: edukacinė programa, aplankyti Estijos miestus, susipažinti su žymiausiais Estijos objektais, šalies kultūra, istoriniu paveldu ir ugdyti tarpusavio bendravimą užsienio kalbomis.

Ekskursijos metu mes lankėmės nuostabiame Tartu senamiestyje ir mokslo ir pramogų centre AHHAA, kuriame mokiniai pamatė daug įdomių objektų bei eksponatų, kuriuos galėjo paliesti savo rankomis ir patys išbandyti jų veikimą. Taip pat aplankėme Estijos sostinę - Taliną. Vaikams didelį įspūdį paliko „Lennusadam“ jūrų muziejus. Jame mokiniai galėjo išbandyti save kareivio, piloto, kapitono, jūreivio vaidmenyse. Pasivaikščioję Talino senamiesčiu, patraukėme link namų. Artėdami prie Lietuvos sienos sustojome pasigrožėti Latvijos pajūrio vaizdais ir pasidaryti po nuotrauką kelionės atminimui.

Po kelionės refleksijos paaiškėjo, kad visiems labiausiai patiko miestai Tartu ir Talinas, dauguma mokinių buvo pirmą kartą Estijoje/ Taline, patyrė daug naujų įspūdžių. Mokiniai pasakė, kad kelionė praplėtė jų akiratį. Visi mokiniai gerai įvertino kelionę ir pasakė, kad aplankytos vietos ir matyti vaizdai pažymint Lietuvos šimtmečio minėjimą ir keliaujant Baltijos keliu Lietuva- Latvija-Estija paliko gilų įspūdį ir ekskursijos tikslai bei patirti įspūdžiai atpirko kelionės nuovargį.

Visiems labai ačiū už bendradarbiavimą. Dėkojame visiems kelionės dalyviams: mokytojams, organizatoriams, ypač Halinai Maciol, mokiniams už buvimą kartu.

Kelionės organizatorė
Anglų kalbos mokytoja metodininkė
Lilija Schoenbeck

       

 

 

 

Shadow up