kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Koncertas „Rudens lyrika”

„… Krinta kriaušės, slyvos, obuoliai – jau kupinos pintinės,
supas violetinės, geltonos drėgnos vaisių pynės,
tuščios jau vijokliais apipintos girgždančios supynės,
tupi sniegenos ant jų; raudonais kaspinais suspindęs,
sušnara ruduo – jau pilnos saulės spindulių pintinės…”
(iš poetės J. Vaičiūnaitės eilėraščių ciklo „Šopenas. Etiudai op.10”)

Šiomis poezijos eilutėmis bei A. Piazzollos muzika  spalio 2 d.  Vaidotų Technologijų, verslo ir žemės ūkio mokyklos salėje baigėsi jau tradiciniu tapęs renginys – Pagirių meno mokyklos dovanojamas koncertas , skirtas Tarptautinei muzikos dienai paminėti.


Jau eilę metų šia proga Vaidotuose koncertuodavo Pagirių mokyklos mokiniai, o šiais nusprendė koncertuoti mokyklos mokytojai. Koncerto programa buvo prisodrinta rudeniškos nostalgijos, romantiškos nuotaikos, tad ir kilos mintis jį pavadinti „Rudens lyrika“. Koncerto idėjos autorė mokytoja A. Turčinskaitė pasiūlė muzikos kūrinius dar ir praturtinti poetinėmis eilėmis. Taip programoje radosi itin čia pritikusios poetės Juditos Vaičiūnaitės eilės, kurias paskaitė mokytoja D. Encienė. Dviese su mokytoja E. Karalkevič jos pravedė koncertą.

Kaip visada, organizuojant koncertą norėjosi kuo plačiau parodyti visą instrumentų spektrą, tad skambėjo įvairiausi muzikos tembrai – smuikas (A. Turčinskaitė), kanklės (R. Mockūnienė), vokalas (S. Jalunina, N. Čičinskienė), saksofonas (L. Klebauskas), althornas (J. Vorona), fortepijonas (J. Umaraitė, D. Encienė, K. Markevič).

Atlikėjus itin džiugino nuoširdus vaidotiškių klausytojų dėmesys ir aplodismentai bei p. T. Koltan po koncerto išsakyti nuoširdūs padėkos žodžiai. Malonu, kad tarp dviejų draugiškų įstaigų užsimezgę ryšiai branginami ir nuolat palaikomi, o po nuoširdaus sutikimo norisi ir vėl sugrįžti.

 

D. Encienė

Shadow up