kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos kariuomenės 100-ečio minėjimas Rukainių gimnazijoje

Šiandien Lietuva mini Lietuvos kariuomenės 100-ąsias metines. Į Rukainių gimnaziją pakvietėme karius iš Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės. Kariai papasakojo, kaip 1918 m. vyko kariuomenės kūrimas ir kokia mūsų šalies kariuomenė yra šiandien. Karys Laurynas pristatė ir apibendrino filmą, sukurtą Lietuvos kariuomenės 100-mečio proga.


Taip pat mūsų gimnazijos IIG-IIIG klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte „Pažink valstybę“. Nagrinėjama valstybės valdymo sritis „Krašto gynyba“, o pasirinkta problema: pilietiškumo ir patriotiškumo stoka tarp jaunimo, menkos žinios apie krašto gynybą. Kariai praplėtė mokinių žinias apie krašto gynybą, savanorių tarnybą, supažindino su ginkluote ir kita karių amunicija, papasakojo apie galimybes, kaip tapti profesinės karo tarnybos kariais.

Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė priminė, kad lapkričio 24 d., 12.00 val., Vilniuje vyks šventiniai renginiai, skirti Lietuvos kariuomenės 100-ųjų atkūrimo metinių proga. Pagrindinis renginys – karių rikiuotė ir karinės technikos paradas – vyks Vilniuje, Konstitucijos prospekte. Paradas bus didžiausias karinis renginys mieste per mūsų nepriklausomos valstybės istoriją, tad mokytoja pakvietė mokinius jame sudalyvauti.

 

                                                                                          Istorijos mokytoja Rasa Jachimovičienė

 

Shadow up