kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kalėdinė gerumo akcija „Noriu padėti vienišam asmeniui“

Vilniaus rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja Irena Maciulevičiūtė, lankomosios priežiūros darbuotojos Marija Antonovič ir Aliona Podleckaja kartu su Jaunojo pasieniečio būrelio vaikais, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės vyresniąja specialiste (bendruomenės pareigūne) Jolita Kuncaitiene gruodžio 12 d. įvykdė Kalėdinę gerumo akciją „Noriu padėti vienišam asmeniui“.


Gerumo akcijos metu buvo aplankyi prie pasienio gyvenantys vieniši senjorai. Jaunojo pasieniečio būrelio vaikais ir jų vadovė susipažino su kiekvieno senjoro gyvenimo istorija, pabendravo. Aišku kad neapsiejo be dovanų. Savo apsilankymų pradžiuginom senjorus, nes dauguma neturi artimųjų ir jaučiasi vieniši. Organizatorių komanda taipogi pasisėmė gerumo, supratimo gyventi ir džiaugtis kiekviena diena nepaisant visų sunkumų kuriuos paruošė gyvenimas.

Už dovanėlių paruošimą dėkojame Jaunojo pasieniečio būrelio vaikams, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės vyresniąjąi specialistei Jolitai Kuncaitienei, Vilniaus rajono socialinių paslaugų centro administracijai ir ir be abejo už jaukumo ir šilumos suteikiančias dovanas kurias paruošė tekstilės gaminių siuvimo įmonė UAB „Vilnika”.

Shadow up