kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Išvyka į Lietuvos Respublikos Seimą

Geriausias metas išvykoms – mokinių atostogos, dėl to tarpušventyje Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro dienos centrą „Arką“ lankantys vaikai nenuobodžiavo – vyko į Lietuvos Respublikos Seimą, aplankė Vilniaus Kalėdų eglę „Laikas“.


Lietuvos Respublikos Seimo lankymas, kaip iš pradžių vaikams galėjo pasirodyti, neprailgo – praėjus patikrą, vaikus asmeniškai pasitiko Seimo narė, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos seniūnė Rita Tamašunienė ir pakvietė kartu pakeliauti LR Seimo labirintais. Pirmiausiai užsukome į Seimo II rūmų posėdžių salę, kurioje išgirdome, kokiais atvejais naudojamas Seimo posėdžių salės gongas, varpelis, kada vyksta Seimo sesijos, gerbiama Seimo narė papasakojo apie savo patirtį Etikos ir procedūrų komisijoje. Užsukome į spaudos konferencijų salę, kur vaikai galėjo išbandyti save žurnalistų bei Seimo narių pozicijoje – vieni uždavė svarbius ir svarstytinus klausimus (pvz. laiko sukiojimo, mokinių atostogų ilginimo ar trumpinimo klausimus), kiti pateikė svarius arba linksmus atsakymus. Vaikams patiko užsukti į tas vietas, kurias mato televizijos ekranuose: prasiėjo II ir III rūmus jungiančia galerija, užsuko į III rūmų konferencijų salę, apžiūrėjo prakartėlių parodą, aplankė Popiežiaus Jono Pauliaus II Seimo aulą, Baltijos Asamblėjos salę. Svarbiausias ekskursijos akcentas buvo Kovo 11-osios Akto salė, kurioje vaikai pozavo prie tribūnos, ministrų krėsluose, pasidarė daug asmenukių (autoportretinių nuotraukų). Už nuoširdų ir įdomų priėmimą Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Justina Turbienė padėkojo gerbiamai Seimo narei Ritai Tamašunienei įteikdama simbolines kalėdines dovanas bei pakvietė į šventinį Centro renginį. Gerbiama Rita Tamašunienė neišleido vaikų tuščiomis – visi gavo išskirtinių ir rinkoje neprieinamų „Seimo“ saldainių.

Po turiningos ekskursijos nuvykome pasigrožėti sostines egle. Po fotosesijos, apžiūrėję kalėdinę mugę, prakartėlę, pakilios nuotaikos grįžome į Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centrą. 

 

Socialinė pedagogė
Lilija Zubova

Shadow up