kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame pasinaudoti nemokamomis projekto - „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimos“ paslaugomis

Vilniaus rajono savivaldybės administracija kartu su partneriais įgyvendina projektą „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“, bendrai finansuojamą iš Europos Sąjungos socialinių fondo lėšų. Teikiamos paslaugos:


                     Asociatyvi nuotr. pexels.com

1. Pozityvios tėvystės mokymai. Paslaugos teikiamos šeimoms, norinčioms tobulinti tėvystės įgūdžius ar jų įgyti, siekiant išugdyti geriausias tėvų ir vaikų savybes bei padėti jiems atskleisti savo gebėjimus ir galimybes.

2.  Psichologo konsultacijos. Mūsų palydovais dažnai tampa įtampa, stresas, nerimas, pyktis, liūdesys, atsiranda  nuovargis, mažėja energija ir kūrybingumas, dėl šių priežasčių atsiranda nesutarimai santykiuose, iškyla problemos vaikų auklėjime. Psichologo konsultacijos metu būsite išklausytas, išgirsite objektyvią nuomonę, gausite racionalius patarimus. Tai pagalba šeimoms, išgyvenančioms krizę ar patyrusioms traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.), apimančios socialinę, psichologinę, psichoterapinę pagalbą, sielovadą, taip pat pagalbą įveikiant priklausomybę nuo psichoaktyviųjų medžiagų, lošimų ir kt.

3. Mediacija – taikus ginčų sprendimo būdas, teikiamas neteisminiam civilinių ginčų taikinamajam tarpininkavimui, siekiant taikaus ginčų, tarpusavio konfliktų sprendimo. Mediacijos paslaugą teikia į teismo mediatorių sąrašą įrašyti specialistai, kurie gali padėti skiriantis, sudarant iki-/povedybinę sutartį, tariantis dėl įsipareigojimų vaikams, tėvams, sutuoktiniui, sprendžiant finansinius klausimus dėl vaikų mokslo, išlaikymo, nuosavybės pasidalijimo ar priežiūros.

4. Vaikų priežiūra - norintiems dalyvauti projekto veiklose, tačiau neturintiems kur palikti savo mažamečių vaikų. Vaikų amžius -  nuo 3 iki 7 metų, paslauga teikiama ne ilgiau kaip 4 valandas.

Dėl registracijos ir išsamesnės informacijos maloniai kviečiame susisiekti su Vilniaus rajono bendruomeninių šeimos namų koordinatore Egle, adresu:  Mokyklos g. 64. Geisiškių k. el. paštu bsnkoordinatore@gmail.com tel. +370 686 85697. Jums bus suteikta visa reikiama informacija apie vykdomas partnerių paslaugas. Taip pat visas naujienas galite rasti facebook puslapyje – „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“

Projektas „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“ finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, vadovaujantis „2014 - 2020“  metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto  „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ vadovaujantis įgyvendinimo priemone Nr. 08.4.1 – ESFA-V – 416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

 

 

 

 

Shadow up