kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Edukacinis užsiėmimas Lietuvos Respublikos Seime

2019 m. vasario 14 d. Rukainių gimnazijos 1-4 klasių mokiniams kartu su klasės vadovėmis ir lietuvių kalbos mokytoja Irena Jurevič buvo organizuotas edukacinis užsiėmimas Lietuvos Respublikos Seime. Užsiėmimas buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti – Vasario 16-ajai.  Užsiėmimo metu gidas mokinius supažindino su Lietuvos valstybės valdymo sistema, parlamento veikla, įstatymų leidybos procedūra, institucijos struktūra.


Ekskursija prasidėjo nuo apsaugos posto ir patikros, kurios metu mokiniai įsitikino, kad patekti į Seimą nėra taip lengva. Pirmiausia pradinukai prisiminė visus Lietuvos prezidentus ir portretuose pavaizduotus Seimo pirmininkus. Mokiniai galėjo gyvai stebėti, kaip Seimo nariai dalyvauja posėdyje ir kaip vyksta balsavimas. Vėliau mokiniai lankėsi Konferencijų salėje, kurioje vyksta Seimo narių susitikimai su žiniasklaidos atstovais, apžiūrėjo Seimo posėdžių bei Kovo 11-osios sales, taip pat fotografijų ekspoziciją, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pradinukai patyrė daug džiugių emocijų ir įgijo bendrą supratimą apie Seimo darbą.

Pirmo aukšto fojė organizuota piešinių paroda, skirta Vasario 16-ajai  paminėti. Vaikai piešė piešinius, tokiu būdu  išreikšdami savo meilę Lietuvai. 

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Irena Jurevič
Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Nijolia Balcevič

Shadow up