kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Pasakų kūrimo užsiėmimas „Svajonių rūmai“

Šių metų kovo 27 dieną Vilniaus rajono Zujūnų bendruomenės centre vyko psichologės, poetės, asociacijos „Laimės versmės“ vadovės Laimos Petronienės edukacinis pasakų užsiėmimas „Svajonių rūmai“ Vilniaus rajono Zujūnų gimnazijos antros, trečios ir ketvirtos klasės mokiniams bei Buivydiškių pagrindinės mokyklos penktos klasės mokiniams bei jų auklėtojoms. Užsiėmime, taip pat, dalyvavo ir Zujūnų bendruomenės pirmininkė Rima Dubickaja bei Vilniaus rajono centrinės bibliotekos Zujūnų filialo vadovė Jadvyga Rybakova.


Susitikimo metu mokiniai klausėsi Laimos Petronienės skaitomos poezijos, skirtos vaikams, drauge su autore eiliuotai prisiminė abėcėlę. Visi kartu kūrė bendrą pasaką bei išbandė kaip išdrįsti viešai kalbėti ir klausytis vienas kito. Taip pat, pabandė atrasti geriausias savo savybes bei klausėsi mistiškų Tibeto dainuojančio dubens garsų.

Užsiėmimo pabaigoje visi dalyviai padare bendrą nuotrauką su Laima Petroniene, kuriai nuoširdžiai dėkojame už sklandų bendradarbiavimą ir progą būti kartu, už aktyvią kultūrinę  ir meninę veiklą, už Jos gerą širdį, iniciatyvą  ir įdėtą indėlį dalyvaujant  Zujūnų kultūros centro veikloje.

 

Vyr. bibliotekininkė
Elena Radevič


Shadow up