kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rūmų Verslo vadovų kontaktų sesija kartu su IQ!

Jei esate įmonės vadovas ar vadovė, savininkas ar savininkė, ieškantys partnerių Rūmuose ir tarp kitų Lietuvos įmonių, jei norite susipažinti su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais, rasti potencialių partnerių, naujų kontraktų ir potencialo įmonei augti – ši Verslo vadovų kontaktų sesija kaip tik Jums. Rezervuokite datą: balandžio 24 d., 15.00 val.


Jau keletą metų sėkmingai vykstančiuose Rūmų Verslo vadovų klubo renginiuose apsilankė šimtai aukščiausio lygio įmonių vadovų ir vadovių.

Mes plečiamės, stiprėjame, atsiveriame ir į šį kontaktų vakarą kviečiame ne tik Rūmų narius, bet ir kitas Lietuvos kompanijas. Prie mūsų prisideda ir Vilniaus verslo moterų tinklas, kuriame – verslo aukštumų pasiekusios Top lygio vadovės, teisininkės, įvairių sričių ekspertės – profesionalės.

Jums reikės: daug vizitinių kortelių, patraukliai užpildytos anketos, kuria pasidalinsime su visais dalyviais, pasiruošti 5 minučių koncentruotą savo įmonės ar savo veiklos pristatymą, pakankamai daug jėgų išlaikyti pažinčių sesiją ir trupučio sėkmės, prie kurios Rūmai pasistengs prisidėti.

Mes pažadame: profesionalų B2B renginių vedėją, neleisiantį Jums pailsėti ir nuobodžiauti, patarimus, kaip pasirinkti tinkamus partnerius ir pristatyti save per 5 minutes, daug naujų kontaktų, galinčių pavirsti pelningais kontraktais, verslią atmosferą ir nemokamų idėjų.

Jei to maža – Rūmų partnerių – žinių portalo Alfa.lt ir žurnalo IQ prizai Jums! Tris laiminguosius išlydėsime su kvietimais (kvietimo vertė – 200 €) į tarptautinę IQ energetikos konferenciją „Energetikos transformacija“:

https://tickets.paysera.com/lt/event/energetikos-transformacija-tarpautine-konferencija?fbclid=IwAR23UJ8UBLB7smHXusiDv3Z-K9UB7jM40UpKqg5_oEMTTvG7X_ch3jH5mGk

Dar penkiems dalyviams įteiksime žurnalo IQ prenumeratą!

Po įtemptos potencialių kontraktų sesijos pakviesime Jus pasivaišinti gardumynais ir atsigaivinti gėrimais.

Lauksime Jūsų jau š. m. balandžio 24 d. 14.30 val. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, Kosciuškos g. 30, „Credital verslui“ salėje, 4 a.

Renginio vedėjas – Antanas Bernatonis.


Programa:

14.30 – 15.00 dalyvių registracija

15.20 – 15.50 Įmonės „Alchemy“ vadovės Kristinos Jakubaitytės – Revutienės pranešimas „Visi skirtingi - visi reikalingi?“

15.50 – 16.40 kontaktų sesijos 1 - oji dalis

16.40 – 17.00 pertraukėlė

17.00 – 18.00 kontaktų sesijos antroji dalis

18.00 – 18.15 IQ įsteigtų prizų žaidimas

18.15 – vaišės ir gaivieji gėrimai bei neformalus bendravimas.

 

Kontaktų sesijos kaina:

Rūmų nariams – 15€

Laukiamiems svečiams – 25 €

Kaina ne Rūmų nariams, kuriuos pakvietė Rūmų atstovai ir/ar nariai – 20 €.

Registracija ir anketa: https://forms.gle/3RHFvAFfPWy3jH8UA

Svarbu: Labai prašytume Jūsų užpildyti pateiktą anketą, kad kiti kontaktų sesijos dalyviai iš anksto žinotų, su kuo galės susitikti/susipažinti. Įmonių aprašymus ar Jūsų verslo aprašymus iki renginio be kontaktų skelbsime ir nuolat atnaujinsime Rūmų interneto svetainėje www.cci.lt. Po renginio visų dalyvių aprašymai, pateikta informacija ir kontaktai bus išsiųsti visiems dalyviams.

Pateikdami užpildytą anketą Jūsų sutinkate su aukščiau aprašytu duomenų panaudojimu. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai šios informacijos reklamos tikslais nenaudos, nebent Jūs tam duosite atskirą sutikimą.

Papildomą informaciją mielai suteiks Rūmų Verslo klientų vadovė Gintarė Danilevičė, tel.+370 (687) 50025, el. paštas gintare.danilevice@cci.lt


Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacija
Asociatyvi nuotr. pexels.com

Shadow up