kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono ambulatorijų pacientų dėmesiui: laboratoriniai tyrimai bus atliekami kaip ir iki šiol vietos ambulatorijose

Viešoje erdvėje pasklidus klaidinančiai informacijai, kad neva nuo š. m. birželio 3 d. Vilniaus rajone veikiančiose Juodšilių, Kalvelių, Rudaminos, Pagirių, Nemėžio ir Skaidiškių ambulatorijose nebus galimybės atlikti kraujo tyrimų, skubame nuraminti gyventojus ir paneigti skleidžiamą dezinformaciją.


VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos administracija informuoja, kad nuo 2019 m. birželio 3 d. Juodšilių, Kalvelių, Rudaminos, Pagirių, Nemėžio ir Skaidiškių ambulatorijose (toliau – Ambulatorijos) dirbusios klinikos laborantės / technologės perkeliamos dirbti į VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos klinikinės diagnostikos laboratoriją (Laisvės pr. 79, Vilnius), o vietoj šių specialistų Ambulatorijų pacientams laboratorinius tyrimus atliks čia dirbantys bendruomenių slaugytojai.

Pažymime, kad Ambulatorijose ir toliau bus užtikrinamas kokybiškas paslaugų prieinamumas, atliekamų laboratorinių tyrimų kokybė nenukentės, o pacientams laboratoriniai tyrimai bus atliekami kaip ir iki šiol vietos ambulatorijose.

Taip pat informuojame, kad slaugytojai kaip ir iki šiol, toliau teiks ambulatorines slaugos paslaugas namuose, kur bus galimybė priduoti kraujo mėginį tyrimui atlikti.


Asociatyvi nuotr. pexels.com


Shadow up