kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Dalyvauk Piliečio egzamine!

Naujienų portalas DELFI.lt ir iniciatyva „Man ne dzin“ kviečia prisijungti prie pirmą kartą šalyje organizuojame PILIEČIO EGZAMINO. Egzamino metu kviečiama pasitikrinti savo žinias apie Lietuvą, jos valdymą, nacionalinius simbolius, technologijų pažangą, valstybės saugumą ir daug kitų sričių! Kviečiama parodyti, kad esame piliečiai, kuriems rūpi kokioje aplinkoje, šalyje gyvename ir kad mums yra #NeDzin!


Egzaminas vyks gegužės 24 dieną, nuo 9 iki 22 val. interneto svetainėje www.piliecioegzaminas.lt. Egzaminą sudarys 30 uždarų klausimų, kuriuos parengė įvairios Lietuvos institucijos bei nevyriausybinės organizacijos. Egzamino sprendimo laikas 30 minučių.

Egzaminą organizuoja naujienų portalas DELFI.lt ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos koordinuojama iniciatyva „Man ne dzin“.

„Man ne dzin“ – tai informacinė jaunimo pilietiškumo skatinimo kampanija, kuri siekia informuoti jaunus žmones apie dalyvavimo demokratiniuose sprendimų priėmimo procesuose svarbą bei kurti jauno žmogaus kaip aktyvaus piliečio įvaizdį. Šios kampanijos metu raginame  jaunus žmones visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti pilietiniame gyvenime, išsakyti savo nuomonę ir tapti aktyviais Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos piliečiais bei stiprinti jaunų žmonių suvokimą apie jų galią visuomenėje.

Oficiali Piliečio egzamino interneto svetainė: www.piliecioegzaminas.lt

Taip pat kviečiama Piliečio egzaminu dalintis interneto svetainėse ar socialiniuose tinkluose. Vizualus bei iš anksto paruoštus tekstus rasite čia: http://bit.ly/pilietiskai

Sekite naujienas socialiniuose tinkluose:

https://www.facebook.com/mannedzin/

https://www.facebook.com/events/355124978453238/

Kilus klausimams kreiptis el. paštu informacija@lijot.lt arba tel. nr. +370 695 86 398.
Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos informacija

 

Shadow up