kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kritinį mąstymą skatinantis konkursas #GalvojuSavoGalva

Jei tau sakė dar nereiškia, kad tai yra tiesa. Jei sako „tikrai tikrai“, nereiškia, kad turi patikėti. Ką darau, kai nenoriu būti apgautas? Nesvarbu, kad #ManSake, vistiek #GalvojuSavoGalva.


2016 – 2019 metais visoje Lietuvoje vyko projektas Bendraamžių švietėjai. Jo metu apmokyti 68 bendraamžių švietėjai, ~48 mokyklose jie pravedė ~750 medijų raštingumo mokymų, juose dalyvavo ~900 bendraamžių! Mokydami jie naudojo specialiai sukurtus ir nuo šiol visiems prieinamus Man Sakė pratimus / žaidimų instrukcijas. 


Mąstyti kritiškai svarbu ne tik moksleiviams. Garsiai pasakyk – #GalvojuSavoGalva, paskatink kitus mąstyti kritiškai ir laimėk prizus!

1. Prisimink, kada paskutinį kartą girdėjai melagingą gandą ar iš piršto laužtą istoriją
2. Įsijunk telefono kamerą, paspausk įrašinėti ir  trumpai (iki 30 s.) papasakok savo istoriją ir kodėl ja nepatikėjai
3. Įsikelk istoriją į Instagram arba Facebook ir pažymėk @ManSake bei #GalvojuSavoGalva a r b a atsiųsk savo video mums – zmogus@zmogui.lt

4. kūrybiškiausi istorijų pasakotojai laimės dronus GoClever Sky Beetle FPV, 3 geriausiai paskatinę mąstyti kritiškai – 3 išorines baterijas PowerBank Rivapower VA2410 10000mAh.

Savosiomis istorijomis dalinsis ir konkurse dalyvauti pakvies ir žinomi Lietuvos žmonės.

Konkursas vyksta 2019-06-10 - 2019-06-21. Daugiau informacijos www.visiskirtingivisilygus.lt.

Iniciatyvą Man Sakė organizuoja Nacionalinio socialinės integracijos instituto Žmogaus teisių programa „Visi skirtingi – visi lygūs“.Nacionalinio socialinės integracijos instituto informacija

Shadow up