kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Akcija „Skaitykime kartu“ Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje

Šiais metais gimnazijos mokiniai jau antrą kartą dalyvavo gimnazijos bibliotekininkų organizuotoje akcijoje „Skaitykime kartu“ ir tokiu būdu prisijungė prie populiarios skaitymo skatinimo akcijos, kuri vykdoma ir Lenkijoje.


Pagrindinis akcijos tikslas – kurti teigiamą požiūrį į knygą, kad knygų skaitymas būtų siejamas su malonumu, laisvalaikiu ir pramoga. Be to, šia akcija siekiama paskatinti skaityti ir tuos mokinius, kurie dar neatrado skaitymo džiaugsmo ir vis dar knygų skaitymą traktuoja kaip nemalonų užsiėmimą. Todėl neverskime jų, bet motyvuokime! Žinoma, tai nėra pagrindinis skaitymo skatinimo elementas, bet tai yra kaip papildoma ir linksma „pramoga“, kuri tikrai gali prisidėti prie skaitymo skatinimo.

Tad birželio 7 dieną mūsų gimnazijos mokiniai kartu su savo mokytojais sugužėjo į stadioną kartu  paskaityti savo mėgstamų knygų. Pasitinkant karštas vasaros dienas skaitantys mokiniai sukūrė saulės atspindį ant stadiono žolės.

Džiaugiamės, kad šioje akcijoje dalyvavo daugiau kaip du šimtai mokinių! Norime nuoširdžiai padėkoti visiems dalyvavusiems, linkime gražios ir šiltos vasaros su knyga!


Bibliotekininkės Kristina Kuzmickaja, Marina Šostko
Nuotr. Darius Gurski

 

Shadow up