kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tradiciškai kviečiame dalyvauti Joninių šventės renginiuose Vilniaus rajone!

Birželio 23 d. visų laukia stebuklingoji ir pati trumpiausia metų naktis – Joninės, todėl šią, daug nuostabių akimirkų kupiną naktį, Vilniaus rajono gyventojai ir svečiai kviečiami dalyvauti šventiniuose renginiuose ir linksmai praleisti laiką kartu. Organizatoriai pažada, kad bus daug dainų, šokių, žaidimų ir pramogų! Pateikiame Joninių renginių, kurie vyks Vilniaus rajone, gidą:


Tradicinė Joninių šventė Glitiškėse

Tradicinė Joninių šventė Glitiškėse vyks birželio 22 d. Renginio pradžia 18.00 val., adresu: Liepų al. 1, Glitiškių k., Paberžės sen., Vilniaus r. Organizatoriai žada daug nuostabių ir linksmų šventės akimirkų. Jus linksmins daug meninių kolektyvų ir viešnia iš Ukrainos - Verka Serdiučka.


Šurmulingos ir nuotaikingos Joninės Rudaminoje

Birželio 23 d. 20 val. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras kviečia visus į tradicinę vasaros šventę – Joninės, kuri vyks prie Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro. Dalyvių lauks koncertas ir pramogos, skirtos visai šeimai.

Nuo pat renginio pradžios visus, tiek mažuosius dalyvius, tiek suaugusius, lauks smagios sporto varžybos, judrūs žaidimai ir konkursai. Renginio metu gerą nuotaiką visiems užtikrins turininga koncertinė programa – meninių kolektyvų pasirodymai ir skambiausios dainos. Žiūrovus taip pat nustebins ir ypatingi koncerto svečiai.

Tradiciškai, šventės metu, Jonai ir Janinos sulauks gražių sveikinimų ir netikėtų staigmenų. Šventėje taip pat veiks tautodailininkų kiemeliai.

 

Joninės Buivydžiuose ir Pagiriuose

Birželio 23 d. rajono gyventojai ir svečiai taip pat kviečiami į Joninių šventės renginius, kurie vyks:

  • Buivydžiuose, 13.00 val., adresu:  Bažnyčios g. 2, Buivydžių k., Vilniaus r.  Bendruomenės gyventojų ir svečių lauks pramoginis koncertas ir vainikų paroda;
  • Joninių šventė Pagiriuose visų lauks 17.00 val.;


Lavoriškių Šv. Jono Krikštytojo parapijos atlaidai ir Joninių šventė

Lavoriškės kviečia prisijungti prie Joninių šventimo, kartu nepamirštant religinės šios dienos svarbos. Birželio 24 d., 12 val. vyks šv. Mišios Lavoriškių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, o 13 val. prasidės šventinis koncertas. Adresas: Liepos g. 6, Lavoriškių k. Vilniaus r.

Kviečiame dalyvauti trumpiausios metų nakties renginiuose!

Shadow up