kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi bendradarbiavimo partneriai iš Kosakovo valsčiaus

Birželio 27 d. Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi delegacija iš Kosakovo valsčiaus (Lenkijos Respublika) su buvusiu viršaičiu Ježi Vludzik (lenk. Jerzy Włudzik) priešakyje.


Atvykusius ilgamečius Vilniaus rajono savivaldybės ir Dūkštų seniūnijos bendradarbiavimo partnerius šiltai pasitiko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst. Gražius padėkos žodžius merė skyrė buvusiam Kosakovo viršaičiui Ježi Vludzik už prieš 15 metų gimusią iniciatyvą glaudžiai bendradarbiauti su Savivaldybe bei Dūkštų seniūnija. Nuo 2004 metų kultūros ir meno, sporto ir turizmo, mokslo ir švietimo, savivaldos, aplinkos apsaugos, labdaros bei vaikų ir jaunimo mainų srityse glaudžiai bendradarbiaujantys Kosakovo valsčius ir Dūkštų seniūnija kiekvieną vasarą vykdo moksleivių mainus. Kiekvienais metais pačiu gražiausiu metų laiku 30-ties moksleivių grupė kartu su lydinčiai mokytojais iš Vilniaus rajono šiltas vasaros atostogas leidžia Kosakovo valsčiaus pakrantėje, tuo tarpu jaunimas iš Kosakovo savo atostogas leidžia Dūkštų seniūnijoje pažindami unikalų ir tradicijų kupiną Vilniaus kraštą.

Merė padėkojo atvykusiai delegacijai už tiek metų plėtojamą draugystę, sudarytas puikias sąlygas rajono vaikams pailsėti, susirasti naujų draugų, pasikrauti teigiamų emocijų ir gerų įspūdžių naujiems mokslo metams. Ir nors Kosakovo valsčius turi naują viršaitį, kuris daugiau kaip prieš du mėnesius su pažintiniu vizitu buvo apsilankęs Vilniaus rajono savivaldybėje, neabejojama, kad dar prieš daugelį metų užmegzti partnerystės ryšiai su Kosakovo valsčiumi bus plėtojami ir ateityje.

Shadow up