kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono švietimo įstaigos moksleivius pasitiks atsinaujinusios. Kokie darbai atlikti besiruošiant naujiems mokslo metams?

Kol vasarą moksleiviai atostogauja, Vilniaus rajono švietimo įstaigose intensyviai ruošiamasi rugsėjui – vyksta remonto darbai, kad jau rugsėjį praverti duris į atnaujintas, moderniais ir puikia kokybe pasižyminčias patalpas.


Naujuosius mokslo metus su renovuotu pastatu moksleivius pasitiks Zujūnų gimnazija – įgyvendinant Vilniaus rajono savivaldybės 2019–2021 metų strateginio veiklos plano Švietimo kokybės ir prieinamumo gerinimo programą, šiais metais baigtas renovuoti Zujūnų gimnazijos pastatas. Renovacijos darbų vertę, kuri siekė 486,7 tūkst. Eur, finansavo Vilniaus rajono savivaldybė.

Iki mokslo metų pradžios taip pat bus baigtas renovuoti Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos Buivydžių ikimokyklinio ugdymo skyriaus pastatas, kurio darbų vertė siekia 217,8 tūkst. Eur ir Kabiškių vaikų lopšelio-darželio pastatas (darbų vertė – 142 tūkst. Eur). Šiems renovacijos darbams lėšų skyrė Savivaldybė.

Reikšmingi renovacijos darbai vyksta ir Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje, kuriems skirta net 1 245,9 tūkst. Eur. Nors renovacijos darbus planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos, ugdymo procesui vykstantis remontas netrukdys. Darbai finansuojami iš Savivaldybės biudžeto lėšų ir iš Valstybės investicijų programos (toliau – VIP), iš kurios skirta 600 tūkst. Eur.

Statybos ir modernizavimo darbai verda Marijampolio bei Grigaičių švietimo įstaigose – vyksta Marijampolio vaikų lopšelio-darželio modernizavimas su naujo priestato statyba bei Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus pastato modernizavimas su naujo priestato statyba, kurių darbai finansuojami iš Savivaldybės biudžeto lėšų. Marijampolio vaikų lopšelio-darželio modernizavimo ir naujo priestato statybos darbų vertė siekia 559 tūkst. Eur, o Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus pastato modernizavimas ir naujo priestato statybos darbų vertė – 521 tūkst. Eur. Nors šie darbai užtruks ir iki rugsėjo galutiniai nebus baigti, šių dviejų objektų dalį patalpų galima bus pradėti naudoti nuo mokslo metų pradžios, likusi darbų dalis bus vykdoma netrukdant ugdymo procesui.

Džiugios žinios ir Medininkų Šv. Kazimiero gimnazijos bendruomenei – baigtas pirmas renovacijos etapas, o iki rugsėjo 1 d. bus atliktas valgyklos kapitalinis remontas ir dalis šildymo sistemos keitimo. Bendra valgyklos remonto ir šildymo sistemos keitimo darbų vertė 195 tūkst. Eur. Pietų pertraukomis moksleivius ir pedagogus taip pat lauks ir naujais baldais bei įranga aprūpinta valgykla už 30 tūkst. Eur.

Vidaus patalpų modernizavimo darbai vyksta Mickūnų (vertė – 1 mln. 100 tūkst. Eur), Rukainių (vertė – 1 mln. Eur) ir Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko (vertė – 900 tūkst. Eur) gimnazijose. Šių trijų gimnazijų darbai finansuojami iš Europos sąjungos, Savivaldybės ir valstybės biudžeto lėšų. Darbus planuojama atlikti iki 2019 metų pabaigos, atliekami darbai ugdymo procesui netrukdys.

Vidaus remonto darbai vyksta ir Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje, kurios senajame korpuse keičiami bei įrenginėjami vidaus inžinieriniai tinklai už 100 tūkst. Eur.

Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje vyksta sanitarinių mazgų remontas, kurio vertė 48 tūkst. Eur. Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos Anavilio ikimokykliniame skyriuje taip pat atlikti šildymo sistemos remonto darbai ir vyksta vienos grupės vidaus remonto darbai. Šių darbų vertė siekia 28,6 tūkst. Eur.

Prie Pagirių gimnazijos visus vairuojančius pasitiks išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, kurios darbams skirta 32,2 tūkst. Eur. Darbus planuojama atlikti iki š. m. lapkričio mėnesio.

Iki šių metų pabaigos bus baigtas statyti ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos administracinis pastatas. Administracinio pastato statybos darbų vertė siekia 800 tūkst. Eur (iš jų – 549 tūkst. – VIP lėšos, 251 tūkst. – Savivaldybės biudžeto lėšos). Administracinis sporto mokyklos pastatas taip pat bus aprūpintas naujais baldais ir įranga už 42,4 tūkst. Eur.

Kaip ir kasmet kitose švietimo įstaigose vasaros metu vykdomi kosmetiniai vidaus patalpų remontai, įrenginėjamos tvoros, vaikų žaidimų aikštelės ir kiti darbai už bendrą sumą 214 tūkst. Eur. Šie darbai finansuojami iš Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

Vienas iš svarbiausių Vilniaus rajono savivaldybės tikslų ir užduočių yra užtikrinti rajono moksleiviams modernią, saugią bei malonią mokymosi aplinką. Kiekvienais metais Savivaldybė siekia sukurti rajono mokiniams ir jų mokytojams geresnės kokybės ugdymosi ir darbo sąlygas. Siekiant, kad kasmet šios sąlygos būtų dar geresnės, Vilniaus rajono savivaldybė ir toliau stengsis kurti palankias mokymosi sąlygas rajone ir skirs lėšų švietimo įstaigų pastatų renovavimo bei modernizavimo darbams atlikti.

 

Kviečiame pažiūrėti kaip pasikeitė/pasikeis Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigos po remontų darbų!

Renovuotas Zujūnų gimnazijos pastatas ir atlikti vidaus remonto darbai

 
 


Renovuojamas Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos Buivydžių ikimokyklinio ugdymo skyriaus pastatas

 


Renovuojamas Kabiškių vaikų lopšelio-darželio pastatas 

 


Renovacijos darbai Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje


Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus pastato modernizavimas su naujo priestato statyba

 


Medininkų Šv. Kazimiero gimnazijos pirmo etapo renovacija  


Vidaus patalpų modernizavimas Mickūnų gimnazijoje


Vizualizacijos: vidaus patalpų modernizavimas Rukainių gimnazijoje

   


Vidaus patalpų modernizavimas Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijoje

 
 


Paberžės Šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos Anavilio ikimokyklinio skyriaus vienos grupės vidaus remonto darbai

   


Shadow up