kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono savivaldybėje apsilankė Vilniaus pasienio rinktinės atstovai

Šiandien, rugsėjo 11 d. vyko Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst susitikimas su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės atstovais, kurio metu buvo apžvelgta VSAT veikla bei tarpinstitucinis bendradarbiavimas, tolimesnės bendradarbiavimo galimybės, tikslai bei ateities planai.


Atvykęs Vilniaus pasienio rinktinės vadas Virgilijus Raugalė kartu su bendruomenės pareigūne Vilniaus rajono savivaldybės merei, dalyvavusiems vicemerams bei administracijos atstovams papasakojo apie VSAT Vilniaus pasienio rinktinės veiklą bei apžvelgė tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą. Pasienio vadas kalbėdamas apie glaudų bendradarbiavimą pabrėžė, kad kasmet kartu organizuojami renginiai skatina jaunimo įsitraukimą ir užimtumą, o prevencinės veikos ir šviečiamojo pobūdžio renginiai prisideda prie saugios erdvės kūrimo. V. Raugalė taip pat pažymėjo, kad bendradarbiavimas yra svarbus didinant visuomenės pasitikėjimą bei formuojant teigiamą pasieniečio profesijos įvaizdį.

Kalbėdamas apie glaudaus bendradarbiavimo rezultatus V. Raugalė padėkojo Vilniaus rajono savivaldybei už pagalbą organizuojant Jaunojo pasienio būrelio sporto žaidynes, atvirų durų dieną bei piešinių konkursą, skiriant finansinę paramą prizams ir dovanelėms. Merė Marija Rekst, padėkojo Vilniaus pasienio rinktinei už iniciatyvumą, glaudų bendradarbiavimą įgyvendinant bendradarbiavimo priemones.


*2018 m. kovo 20 d. tarp Vilniaus pasienio rinktinės vado Virgilijaus Raugalės ir Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis ir patvirtintas priemonių planas. Pagal pasirašytą bendradarbiavimo sutartį, šalys susitarė gerinti Vilniaus rajono gyventojų gyvenimo kokybę, plėtojant bei įgyvendinant veiklas gyventojų poilsio organizavimo, sporto, ugdomųjų priemonių organizavimo, viešosios tvarkos palaikymo, administracinių nusižengimų ar nusikalstamų veikų prevencijos ir užkardymo priemonių srityse.Shadow up