kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena

Rugsėjo paskutinį sekmadienį Lietuvoje minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Ši diena skirta dar kartą visiems apgalvoti savo elgesį kelyje, pamąstyti apie eismo saugumą, moralines ir dvasines vertybes. Vilniaus rajone šią dieną pradėjome minėti kiek anksčiau. Rugsėjo 24 d. Vilniaus rajono bendruomenės pareigūnai lankėsi Vilniaus rajono Paberžės Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje, kur po Šv. Mišių susirinkusiems parapijiečiams pasakojo apie prasidedančio tamsiojo metų laiko pavojus, priminė atšvaitų svarbą. Dovanodami atšvaitus pareigūnai ragino juos dėvėti taip pat skatino tarpusavio toleranciją keliuose, taip saugant vieni kitus.


Rugsėjo 29-ąją, Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai dalyvavo Vilniaus rajono Mickūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų ir Vilniaus rajono Lavoriškių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčiose vykusiose Šv. Mišiose. Bažnyčiose šv. Mišių metu buvo meldžiamasi ir prašoma Dievo palaimos globoti visus keliaujančiuosius. Po mišių parapijiečiai turėjo galimybę pabendrauti su pareigūnais. Bendruomenės pareigūnai parapijiečiams pasakojo apie prasidedančio tamsiojo metų laiko pavojus, dalino atšvaitus, kad keliautojai būtų saugesni ir geriau matomi, kitą prevencinę medžiagą saugaus eismo tematika, bei bendravo eismo saugumo klausimais.

Pareigūnai primina, kad norint pasiekti kelionės tikslą saugiai, turime nepamiršti pakantumo, supratimo, Kelių eismo taisyklių laikymosi ir pagarbos vieni kitiems...

Taip pat bendruomenės pareigūnai apsilankė Lavoriškių pasienių užkardoje, bei Lavoriškių pasienio kontrolės poste, kur pasitiko atvykstančius į Lietuvą, kuriems pareigūnai priminė, kad prie vairo sėdame tik blaivūs, važiuoti reikia tik saugiu greičiu, transporto priemonėje tiek vairuotojas, tiek keleiviai visada turi užsisegti saugos diržus, bei dalino informacinio pobūdžio atmintinės.


Shadow up