kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajone tęsiamos pratybos imituojančios nelaimę Astravo atominėje elektrinėje

Šiandien, spalio 2 d. Vilniaus rajone vyko antros dienos civilinės saugos pratybos „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“.


Antrą pratybų dieną Vilniaus rajono Buivydžių, Lavoriškių ir Mickūnų seniūnijose buvo imituojamas gyventojų evakavimas. Iš ryto minėtose vietovėse buvo pastatyti nurodomieji ženklai, o Mickūnų miestelyje šalia Mickūnų gimnazijos ir Mickūnų bendruomenės namų pratybų tikslais buvo apverta teritorija, kurioje vyko pratybų plane numatyti veiksmai. Šioje teritorijoje atvežtiems evakuacijoje dalyvaujantiems savanoriams buvo atliekamas imitacinis sanitarinis švarinimas bei dalinamos jodo tabletės.

Primename, kad pratybos imituojančios nelaimę Astravo atominėje elektrinėje vyks iki spalio 3 d. imtinai. Spalio 4 d. Vidaus reikalų ministerijoje įvyks pratybų rezultatų apibendrinimas.

Vykdant pratybas, dar kartą norime nuraminti Vilniaus rajono gyventojus, kad tai tik pratybos, todėl gyventojai, nurodytose apylinkėse pamatę pareigūnus su apsaugomaisiais drabužiais, turėtų išlikti ramūs.

Visiems gyventojams taip pat primename, kad visą aktualią informaciją bei su vykdomų pratybų eiga galima susipažinti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms internetinėje svetainėje www.lt72.lt, kurioje galima sužinoti, kaip pasirengti nelaimei, kaip elgtis jai įvykus, kaip gauti reikiamą informaciją ekstremaliosios situacijos metu ir kt.

 
Shadow up