kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemokamas žurnalas 60+ senjorams

Spalį – Pagyvenusių žmonių mėnesį – pasitinkame su džiugia žinia Lietuvos senjorams. Kiekvienas jų, mėgstantis skaityti, išlikęs žingeidžiu žinioms, įvairioms veikloms, galės patogiai įsigyti nemokamą žurnalą 60+. Šį leidinį, kurį jau spėjo pamėgti senjorai, nuo šiol platins IKI prekybos tinklas. Čia perkantieji su Senjoro nuolaidų kortele kas antrą mėnesį galės džiaugtis prasmingais, turiningais, naudingais, optimistiniais skaitiniais, kuriuos jau ne pirmus metus publikuoja 60+.


Nemokamas žurnalas senjorams 60+ jau nebe naujiena Lietuvoje. Kaip tvirtina jo leidėja Laura Balčiūtė, per du su puse metų nuo pirmojo žurnalo gimimo vyresniojo amžiaus tautiečių susidomėjimo jis sulaukė iš tolimiausių kampelių.

„Kad einame teisingu keliu rodo senjorų suinteresuotumas – iki šiol sulaukiame užklausų, kur ir kaip jie galėtų gauti šį nemokamą leidinį. Deja, nelengva rasti lėšų kokybiškam leidiniui išspausdinti, o platinti jį po visą šalį yra ypač sudėtinga “, – kalbėjo projekto 60+ įkūrėja. Vienintelis toks nemokamas žurnalas senjorams šalyje greit tapo pageidaujamu, tačiau jo platinimas, jo kelias iki vienišų, tolimuose miesteliuose gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių buvo neįveikiamas.

„Per pastaruosius metus mums nepavyko suorganizuoti plėtros per valstybines įstaigas, todėl kreipiausi į verslininkus, kurie yra dėmesingi garbaus amžiaus žmonėms, – sako vienintelio tokio leidinio redaktorė L. Balčiūtė. – Labai džiaugiuosi, kad prie mūsų projekto 60+ jungiasi prekybos tinklas IKI, kuris didelį dėmesį skiria senjorams. Nuo šios mūsų žurnalas 60+ bus daug paprasčiau pasiekiamas.“

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną ar visą spalį įprasta senjorams teikti išskirtinį dėmesį. O kaip toliau, visus ištisus metus? Ši mūsų visuomenės dalis yra palikta likimo valiai, turiningai ir prasmingai leisti gyvenimo rudenį dažnam senjorui tikrai nelengva. Vyresnio amžiaus žmonės yra ištikimi popierinei spaudai, tačiau ne kiekvienas jų išgali nusipirkti knygą, spalvingą žurnalą ar laikraštį. Projektas 60+ siekia įrodyti jaunystės kultą dievinančiai visuomenei, kad senatvė tikrai nėra gyvenimo pabaiga. Ji turėtų būti pats gražiausias gyvenimo etapas, kai jau užauginti vaikai, nudirbti visi darbai, todėl turėtų rūpėti tik poilsis ir laikas sau. Mes, jaunesnė karta, privalome padėti, kad senjorų gyvenimo ruduo sušvytėtų šviesiausiomis spalvomis!

Daugiau informacijos: 

https://www.60plius.lt/

https://www.facebook.com/NemokamasZurnalasSenjorams/

 

 

Žurnalo 60+ redakcijos informacija

Shadow up