kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tolerancijos diena su „Tolerancijos raktu“

Tolerancija – geriausia religija.
Viktoras Hugo

1995 m. UNESCO lapkričio 16-ąją paskelbė Tarptautine tolerancijos dieną. Lietuvoje ši diena minima nuo 2003 metų. Šią dieną skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmones. Įvairiose šalyse organizuojami renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus, kantrybę.


Lapkričio 11-15 dienomis VRSCB Kalvelių struktūriniame padalinyje Tolerancijos diena buvo minima kūrybiškai, vyko įvairūs renginiai. Šio minėjimo simboliu pasirinkome raktą, kadangi manome, jog tolerancijos raktu galime atrakinti savo širdis dėkingumui, pagarbai, pasitikėjimui, bendrystei, draugystei, meilei, artimui ir gailestingumui.

Visą savaitę mūsų lankytojai aktyviai dalyvavo diskusijose, kurių metu buvo aptarinėjama žodžio tolerancija“ prasmė ir reikšmė, kalbėta kaip savyje surasti raktą, kad geriau suprastume kitaip mąstančius, kitaip kalbančius, kitaip atrodančius. Kiekvienas dalyvis renginio metu ant nupieštų raktų rašė ką jam reiškia žodis „tolerancija“, o patys mažiausieji žiūrėjo pamokantį animacinį filmuką Bjaurusis ančiukas“, pasakojantį apie draugystę, pasiaukojimą, dėkingumą bei pagalbą kitam.

Tolerancijos renginio metu dalyviai sužinojo, koks tas tolerancijos raktas, o svarbiausia, suvokė kaip jį panaudoti siekiant tikslo – iš širdies į širdį.

Tolerancijos minėjimo tikslas buvo patraukliomis priemonėmis paskanti mūsų bendruomenės gyventojus suprasti tolerancijos“ svarbą mūsų gyvenime. Dėkojame dalyvavusiems!

 


 

VRSCB Kalvelių struktūrinio padalinio darbuotojos

Shadow up