kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybėje vyko lapkričio mėnesio švietimo įstaigų vadovų pasitarimas

Šiandien, lapkričio 21 d. Vilniaus rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko Švietimo skyriaus organizuotas Vilniaus rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame aptarti aktualūs klausimai švietimo srityje bei pristatyti pranešimai dalijantis svarbiomis įžvalgomis, vykdant einamuosius darbus bei sprendžiant iškylančius švietimo srities iššūkius.


Vilniaus rajono švietimo skyriaus vedėja Sofija Segen, pradedama pasitarimą pasveikino susirinkusius švietimo įstaigų vadovus bei pristatė susirinkimo darbotvarkę.

Pasitarimas prasidėjo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės pranešimu, pabrėžiant bendradarbiavimo skatinimą su kitomis institucijomis bei pasidalijant įžvalgomis, vykdant Vilniaus rajono savivaldybės vaiko gerovės komisijos pirmininko funkcijas.

Švietimo skyriaus vyr. specialistas Jaroslav Suboč akcentavo susirinkusiems vieną iš 2019 m. Vilniaus rajono švietimo įstaigų veiklos prioritetų – skatinti pilietinių ir dvasinių vertybių ugdymą tarp švietimo įstaigos bendruomenių. Švietimo skyriaus vyr. specialistė Božena Šarandina pristatė aktualią informaciją ruošiantis brandos egzaminų ir pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo organizavimui ir vykdymui, o vyr. specialistės Violeta Purpurovič ir Božena Tyčino, atsakingos už neformalųjį ugdymą Vilniaus rajone, papasakojo apie neformaliojo vaikų švietimo įgyvendinimą Vilniaus rajono švietimo įstaigose. Švietimo skyriaus vyr. specialistė Genovaitė Karvelienė plačiau papasakojo apie dviračio vairuotojo mokymo ir pažymėjimo išdavimo tvarką mokyklose, kurios pagrindinė mintis – organizuoti jaunųjų dviratininkų mokymus bendrojo lavinimo mokyklose, taip skatinant mokinius gauti dviratininko pažymėjimą.

Pasitarimo metu pristatytos ne tik šių metų švietimo aktualijos, bet ir pasidalinta gerąja patirtimi. Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė ir Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos direktorė Halina Ravdo pristatė pranešimą apie vadovo vaidmenį telkiant švietimo įstaigos bendruomenę bei vykdant numatytus tikslus ir užduotis.

Pasitarimo pabaigoje Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko–inspektoriaus patarėja Daiva Ruželienė pristatė maitinimo organizavimo aktualijas švietimo įstaigose. Prelegentė pasidžiaugė, kad beveik visos Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigos yra renovutos, modernizuotos, o jų virtuvės pritaikytos maisto ruošimui ir pačios švietimo įstaigos organizuoja mokinių maitinimą, priešingai, nei kiti rajonai, kurie perdavė mokinių maitinimą privačioms įmonėms.

Visi susirinkusieji pasidalijo gerąja patirtimi, aptarė pagrindinius švietimo klausimus bei aktyviai diskutavo.

 


Shadow up