kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Projektas „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“

Kiekviena šeima susiduria su tam tikromis problemomis, pvz. vaikų auginimas, jų auklėjimas, psichologiniai aspektai, kurie atsiranda dėl streso, socialinių įgūdžių trūkumo, tarpusavio santykių krizių, skyrybų ir kitų veiksnių. Siekiant padėti šeimoms tinkamai spręsti iškylančias problemas Vilniaus rajono savivaldybėje įgyvendinamas projektas Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“. Visos paslaugos projekte teikiamos nemokamai.

Pagrindinė tikslinė grupė, kuri naudojasi projekto metu sukurtais rezultatais, yra šeimos (asmenys), kurios susidūrė su krizinėmis situacijomis dėl skyrybų, problemų vaikų auklėjime, smurto šeimoje ir kt. Iki 2022 m. pabaigos nemokamomis paslaugomis galės pasinaudoti daugiau nei 1070 asmenų.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas Vilniaus rajono šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, padedant šeimai įveikti įvairias iškilusias krizes.

Siekiant projekto tikslo ir rezultato yra vykdomos veiklos: paslaugų šeimai organizavimas ir koordinavimas, pozityvios tėvystės mokymai, psichosocialinė pagalba, šeimos įgūdžių ugdymas ir sociokultūrinės paslaugos, mediacijos, vaikų priežiūros paslaugos.

Projektas yra bendrai finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Valstybės biudžeto lėšų.


PROJEKTO PARTNERIAI

 

BĮ Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras

https://www.svgc.lt/

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras yra savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti socialines paslaugas. Centre veikia 5 padaliniai: Intensyvios krizių pagalbos padalinys, Vaikų dienos centras „Arka“, Pagalbos šeimai padalinys, Vaiko globos padalinys ir Globos centras.

Projekte „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“ Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras atlieka Bendruomeninių šeimos namų funkcijas, taip pat teikia psichosocialinę pagalbą – klientus konsultuoja psichologė.

Kontaktai: Mokyklos g. 64, Geisiškių k., Vilniaus r., tel. 8 686 85697, el. paštas: bsnkoordinatore@gmail.com.


VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“

https://vpscentras.lt/

VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras” buvo įsteigtas 2006 m. Savo veiklą pradėjo vykdyti Nemenčinės m., Vilniaus r. sav., teikdamas stacionarią socialinę globą (rūpybą), ugdymo ir socialines paslaugas be tėvų globos likusiems vaikams. VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras” – tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, kuri rūpinasi socialiai pažeistais vaikais ir jų šeimomis. Centro tikslas – teikti kompleksines bendrąsias ir specialiąsias socialines paslaugas, siekiant kokybiškai prižiūrėti, globoti ir visapusiškai ugdyti globojamus vaikus, sudaryti sąlygas socialinės rizikos vaikams ir krizinėje situacijoje atsidūrusioms šeimoms spręsti susidariusias socialines ir psichologines problemas, siekiant jų optimalaus ir efektyvaus dalyvavimo visuomenėje. Teikti pagalbą įtėviams ir globėjams, vystyti savanorystę.

Projekte „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“ VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ teikia psichosocialines paslaugas – individualias šeimų konsultacijas (psichologo konsultacijos), organizuoja Pozityvios tėvystės mokymus, teikia Mediacijos paslaugas bei sudaro galimybę konsultacijų ir mokymų metu prižiūrėti klientų vaikus.

Kontaktai: Piliakalnio g. 84, Nemenčinės m., Vilniaus r., tel. (8 5) 237 25 48, el. p. info@vpscentras.lt.


 


 

KVIEČIAME PASLAUGOMIS NAUDOTIS NEMOKAMAI!


 • POZITYVOS TĖVYSTĖS MOKYMAI

 

Mokymai skirti šeimoms, norinčioms tobulinti tėvystės įgūdžius, siekiant išugdyti geriausias tėvų ir vaikų savybes bei padėti jiems atskleisti savo gebėjimus ir galimybes. Tai 4 grupiniai užsiėmimai, (1 grupinio susitikimo trukmė – 3 valandos). Mokymai vyksta- Vilniuje, Kalvarijų g. 131 bei Nemenčinėje, Piliakalnio g. 84. Susirinkus 10-15 žmonių grupei, mokymus galime organizuoti Jums patogesnėje vietoje.


Pozityvios tėvystės mokymo programos temos:

 1. Susipažinimas;
 2. Aš, mano vaikas ir pliaukštelėjimai;
 3. Emocinė socialinė vaiko raida;
 4. Prieraišumas;
 5. Jausmų bankas;
 6. Ydingas pykčio ratas;
 7. Bausmės ir pasekmės;
 8. Žinau, kad susitvarkysiu;
 9. Probleminis elgesys ir jo valdymas;
 10. Efektyvūs drausminimo būdai: taisyklės, paskatinimų sistema, drąsinimai ir pagyrimai;
 11. Efektyvūs drausminimo būdai: aplinkos sutvarkymas, ignoravimas, natūralios bei loginės pasekmės, pertraukėlės;
 12. Pasitikėjimo savimi stiprinimas.

 

 • PSICHOLOGO KONSULTACIJOS

Teikiamos individualios ir individualios šeimos konsultacijos. Mūsų palydovais dažnai tampa įtampa, stresas, nerimas, pyktis, atsiranda nuovargis, mažėja energija ir kūrybingumas, dėl šių priežasčių atsiranda nesutarimai santykiuose, iškyla problemos vaikų auklėjime. Psichologai, turintys ilgametę darbo patirtį, konsultuoja individualiai tiek suaugusius, tiek vaikus ir paauglius, taip pat šeimas, poras. Kviečiame pasinaudoti iki 10 nemokamų konsultacijų: Kalvarijų g. 131, Vilniaus m., (įėjimas iš P. Lukšio gatvės); Mokyklos g. 64. Geisiškių k. Vilniaus r. Bendruomeniniai šeimos namai, Sporto g. 3, Riešės k., Vilniaus r. (Riešės seniūnijos patalpos). Konsultacijos galimos lietuvių, lenkų, rusų kalbomis.

 

 • MEDIACIJOS PASLAUGA

Mediacija – taikus ginčų sprendimo būdas, teikiamas neteisminiam civilinių ginčų taikinamajam tarpininkavimui, siekiant tarpusavio konfliktų sprendimo. Šeimos mediacija naudojama: skiriantis; sudarant iki/ povedybinę sutartį; tariantis dėl įsipareigojimų vaikams, tėvams, sutuoktiniui; finansiniams klausimams dėl vaikų mokslo, išlaikymo, nuosavybės pasidalijimo ar priežiūros spręsti. Mediacija gali būti taikoma taip pat ir kilus nesutarimams mokyklose tarp vaikų, mokytojų ir tėvų.

Vienas svarbiausių šeimos mediacijos tikslų – apsaugoti vaiko interesus. Bylinėjimasis teisme palieka ryškų pėdsaką vaiko psichikoje. Emocijos, vyraujančios teisme, dažnai perkeliamos į namus. Vaikas gali tapti ginčo ubjektu, todėl mediacija sukuria saugią, neutralią aplinką, Padeda išlikti nešališkam, organizuoti konstruktyvų procesą. Paslauga galima pasinaudoti Nemenčinėje, Piliakalnio g. 84, ir Vilniuje, Kalvarijų g. 131.


 • VAIKŲ PRIEŽIŪRA

Vaikų priežiūros paslauga  teikiama tėvams, kurie dalyvauja projekto veiklose. Vaikų amžius – nuo 3 iki 7 metų. Paslaugas teikia užimtumo specialistai, ne ilgiau kaip 4 valandas. 


 

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA 

Dėl registracijos ir išsamesnės informacijos maloniai kviečiame susisiekti su Vilniaus rajono bendruomeninių šeimos namų koordinatore Egle, Mokyklos g. 64. Geisiškių k., el. paštu: bsnkoordinatore@gmail.com, tel. 8 686 85697. Jums bus suteikta visa reikiama informacija apie vykdomas partnerių paslaugas. Visas naujienas galite rasti Facebook puslapyje – „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“.

Projektas „Kompleksinės paslaugos Vilniaus rajono šeimoms“ finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, vadovaujantis „2014 – 2020“ metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto  „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ vadovaujantis įgyvendinimo priemone Nr. 08.4.1 – ESFA-V – 416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.


Grįžti
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2022     
Sausis
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
242526
27
282930
31      
Artimiausi renginiai
„Keturkojis draugas“ Sniego figūrų konkursas, skirtas guvūnų gerovės metams
2022-01-01
Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras (Švenčionių g. 12, Nemenčinė, Vilniaus r.)
Sveikinimo laiškų kun. prelatui Juzefui Obrembskiui paroda-prezentacija
2022-01-01
VKEM Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejus (Šv. Antano g. 5, Maišiagala, Vilniaus raj.)
Česlavo Polonskio tapybos, akvarelių ir piešinių paroda
2022-01-02
VKEM (Švenčionių g. 14, Nemenčinė, Vilniaus raj.)
Tautodailininkės Irenos Ševcovos fotografijų paroda „Medžio kvėpavimas“
2022-01-02
VKEM Tradicinių amatų centras Houvalto dvare Maišiagaloje (Algirdo g. 4, Maišiagala, Vilniaus raj.)
„Mano močiutė ir senelis“ Vaikų piešinių paroda, skirta senelių dienai paminėti
2022-01-21
NDKC Rastinėnų skyrius (Kasmiškių k., Sudervės sen., Vilniaus r.)

Video medžiaga

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up