kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Savičiūnų skyriaus pastato rekonstrukcija, pritaikant bendruomenės poreikiams“

Projekto pareiškėjas

Projekto partneriai

Projekto vertė

Projekto tikslas

Įgyvendinimo trukmė

 Vilniaus rajono savivaldybės administracija             -

415 914,89 Eur

Atlikti Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Savičiūnų skyriaus pastato atnaujinimo darbus

Projektas baigtas 2020 metais

Vilniaus rajono Rukainių sen. Savičiūnų kaime įgyvendintas projektas „Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Savičiūnų skyriaus pastato rekonstrukcija, pritaikant bendruomenės poreikiams“. Šis projektas buvo įgyvendintas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritis „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūra“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“.

Įgyvendinant projektą buvo atlikti Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Savičiūnų skyriaus pastato atnaujinimo darbai. Projekto metu buvo iš pagrindų atnaujintas pastatas, jame įrengiant daugiafunkcinę salę, kurioje galima vykdyti įvairias veiklas, šventes, šokių pamokas jaunimui, šokių vakarus senyvo amžiaus žmonėms ir kt. Taip pat įrengta treniruoklių patalpa su persirengimo patalpomis ir dušais. Modernizuotos bibliotekos ir kitos įvairiems užsiėmimams skirtos patalpos.

Projekto naujumas pasireikė per kompleksinį problemos sprendimo būdą, kuomet sprendžiamas ne tik pastato atnaujinimo klausimas, tačiau apžvelgiama bendra vietos bendruomenės problema. Gyvenamosios aplinkos pagerinimas ir pastato atnaujinimas, kuriame talpinamos visos pagrindinės vietos gyventojų poreikius tenkinančios paslaugos, prisidės prie sumanios visuomenės puoselėjimo

Savičiūnų kultūros pastato rekonstrukcijos bendra darbų vertė siekia 415 914,89 Eur iš kurių 200 tūkst. Eur yra Europos paramos lėšos, o likusią dalį sudaro Vilniaus rajono savivaldybės lėšos. Projektas pradėtas vykdyti 2018 m. rudenį.


Apie įgyvendintą projektą galite skaityti čia:

Stiprinant bendruomeninę veiklą Vilniaus rajone – dar vieno rekonstruoto kultūros centro atidarymas

Nuotr. L24.lt (Viktor Jusel)

 

Grįžti
Shadow up