kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Šiuo metu besitęsiančio snygio ir pūgos sudėtingos eismo sąlygos išlieka beveik visoje Lietuvoje. Aktyvus ciklonas atneš daug sniego, stiprina vėją ir kelia pūgas, vėliau šals. Raginame gyventojus vairuoti ypač atsargiai, o pagal galimybę – atidėti nebūtinas keliones. Šiuo metu visa turima sniego valymo technika dirba ir seniūnijos kiek įmanydamos stengiasi užtikrinti kelių valymą.

Kol viešoje erdvėje netyla kalbos dėl Bendorėlių 1-osios alėjos, esančios Bendorių k., Avižienių sen., užliejimo ir ieškoma priežasčių, kodėl kelias yra užliejamas, Vilniaus rajono savivaldybė, siekdama išspręsti pavojingą situaciją, atsiradusią dėl kelio užliejimo, informuoja apie iki šiol atliktus veiksmus, palengvinančius gyventojams, specialiosioms tarnyboms ir visiems kitiems eismo dalyviams saugiai naudotis keliu. Suprantame gyventojų susirūpinimą ir tikimės, kad užliejimo priežastis artimiausiu metu bus pašalinta.

Vidurnaktį iš penktadienio į šeštadienį pasienyje su Baltarusija baigė galioti du mėnesius trukusi nepaprastoji padėtis (NP). Kartu neteko galios ir jos metu nustatytos priemonės, tarp kurių buvo draudimas (su tam tikromis išimtimis) patekti į pasienio ruožo teritoriją, kur galiojo NP (kas ypač aktualų Vilniaus rajono pasienio seniūnijoms), taip pat draudimas pakeisti gyvenamąją vietą NP laikotarpiu deklaruojant ją minėtoje teritorijoje, susirinkimų draudimas NP teritorijoje, tam tikri užsieniečių apgyvendinimo vietose esantiems ir į Lietuvą neįleistiems užsieniečiams taikyti ribojimai.

Informuojame, kad nuo š. m. sausio 14 d. iki vasario 28 d. Lavoriškių seniūnijos teritorijoje bus apribojamas sunkiasvorio (nuo 10 tonų) transporto eismas vietinės reikšmės keliuose.

Lietuvos kariuomenė informuoja, kad š. m. sausio 13 d. nuo 09.15 val. iki 14.45 val. Paberžės ir Giedraičių pietinės pusės apylinkių laukuose vykdys radijo relinės įrangos testavimą 15 km atkarpoje.

- Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, smarkiai brangsta žaliavos ir kuras. Kaip Vilniaus rajono savivaldybė kovoja su kainų kilimu, kokiu būdu padeda gyventojams atlaikyti padidėjusią mokestinę naštą?

- Mano vertinimu, esame viena labiausiai socialiai orientuotų savivaldybių šalyje. Vilniaus rajono savivaldybės taikomas paramos ir lengvatų paketas gyventojams yra išties įspūdingas.

Suteikiame galimybę gyventojams mažiau mokėti už geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymą, vaikų darželių lankymą, mokinių maitinimą. Mūsų rajono jaunimas nemokamai lanko Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklą. Teikiame platų mokesčių lengvatų spektrą, suteikiame galimybę pigiau keliauti viešuoju transportu. Labai džiaugiuosi, kad kiekvienais metais randame galimybę ir išlaikyti fiskalinę drausmę, ir mažinti gyventojų mokestinę apkrovą.

Gražia tradicija tapusios Vilniaus rajono savivaldybės administracijos finansuojamos Kalėdinės dovanos bei jau septintus metus kunigo Ryszardo Umanskio ir Čenstakavos patriotinės draugijos „Kresy“ (Lenkija) organizuojamos labdaros akcijos maisto produktų paketai išvežiojami Mickūnų seniūnijos senyvo amžiaus (vyresniems nei 70 metų) gyventojams.

Metų pabaiga – puiki proga pasidžiaugti dar vienu reikšmingu projektu. Šiandien, gruodžio 28 d., iškilmingai atidarytas ir pašventintas Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių pradinio ugdymo skyriaus priestatas, kuriame nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio įsikūrė ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai bei čia taip pat įrengta multifunkcinė salė. Projekto vertė – 598 tūkst. Eur, projektas finansuotas iš Savivaldybės biudžeto lėšų.

60-ąsias vestuvių metines šiemet mini Maišiagalos seniūnijoje gyvenantys Henrika ir Stanislav Jurevič. Šios gražios sukakties proga sutuoktinius pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič ir Maišiagalos seniūnas Andžej Adomaitis.

Lietuvos kariuomenės Generolo Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centro Generolo Silvestro Žukausko poligonas informuoja, kad 2022 m. sausio mėnesį vyks kovinio šaudymo ir lauko pratybos.

 1 2 3 ... 6 ... 11 ... 21 ... 41  
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2022     
Sausis
P A T K Pn Š S
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920
21
2223
24252627282930
31      
Artimiausi renginiai
„Keturkojis draugas“ Sniego figūrų konkursas, skirtas guvūnų gerovės metams
2022-01-01
Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras (Švenčionių g. 12, Nemenčinė, Vilniaus r.)
Sveikinimo laiškų kun. prelatui Juzefui Obrembskiui paroda-prezentacija
2022-01-01
VKEM Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejus (Šv. Antano g. 5, Maišiagala, Vilniaus raj.)
Česlavo Polonskio tapybos, akvarelių ir piešinių paroda
2022-01-02
VKEM (Švenčionių g. 14, Nemenčinė, Vilniaus raj.)
Tautodailininkės Irenos Ševcovos fotografijų paroda „Medžio kvėpavimas“
2022-01-02
VKEM Tradicinių amatų centras Houvalto dvare Maišiagaloje (Algirdo g. 4, Maišiagala, Vilniaus raj.)
„Mano močiutė ir senelis“ Vaikų piešinių paroda, skirta senelių dienai paminėti
2022-01-21
NDKC Rastinėnų skyrius (Kasmiškių k., Sudervės sen., Vilniaus r.)

Video medžiaga

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up