kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Sudervės seniūnaitijos

Naujų seniūnaičių rinkimų grafikas 

Seniūnaitijos pavadinimas

Seniūnaitijos teritorija

Seniūnaičių rinkimų data ir laikas

Seniūnaičių rinkimų vieta

Išrinkti seniūnaičiai

Išrinkimo data

Dambriškių

Dambriškių k., Purviškių k.

2019-09-17
17.00 val.

Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija

Stanislav Bakšanskij

2019-09-17

Vaigeliškių

Vaigeliškių k., Jurkiškių k., Geležių Antakalnių k.

2019-09-19
17.00 val.

Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija

Alina Michalkevič

2019-09-19
Buiniškių Buiniškių k., Klevinų k., Žemagulių k. 2019-10-01
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija    
Grikienių Grikienių k., Vydautiškių k. 2019-10-03
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija    
Užulaukių Užulaukio k., Užuežerės k., Lauryniškių k., Vabalių k., Minčiškių k. 2019-10-08
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija    
Putiniškių Putiniškių k., Riešės vs., Izabelinės k. 2019-10-10
17.00 val.
Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija    
Kasmiškių Kasmiškių k., Padvarių k., Pylimų k., Šiurmionių k.,  Elniakampio k., Sidaronių k., Bubų k., Geležių k. 2019-10-15
17.00 val.
Vagelės 1-oji g. 1, Rastinėnų k., Sudervės sen. (Rastinėnų šokių salė)    
Beržiškių Beržiškių k., Mikališkių k.,  Pakonių k.

2019-10-17 14.00-19.00 val.

Vagelės 1-oji g. 1, Rastinėnų k., Sudervės sen. (Rastinėnų šokių salė)    
Rastinėnų Rastinėnų k. 2019-10-24 14.00-19.00 val. Vagelės 1-oji g. 1, Rastinėnų k., Sudervės sen. (Rastinėnų šokių salė)    
Sudervės Sudervės k. 2019-10-31 14.00-19.00 val. Vilniaus g. 25, Sudervės k., Sudervės seniūnija    

Kandidatas į seniūnaičius Dambriškių seniūnaitijoje - Stanislav Bakšanskij;
Kandidatas į seniūnaičius Vaigeliškių seniūnaitijoje - Alina Michalkevič;


 

Seniūnaitijų pavadinimai Kaimai, gatvės Naujai išrinkti seniūnaičiai
Dambriškių Dambriškių k., Purviškių k. Stanislav Bakšanskij
Putiniškių Putiniškių k., Riešės vs., Izabelinės k. Vladislav Vyšedvorskij
Vaigeliškių Vaigeliškių k., Jurkiškių k., Geležių Antakalnių k. Alina Michalkevič
Užulaukių Užulaukio k., Užuežerės k., Lauryniškių k., Vabalių k., Minčiškių k. Gražina Stankevič
Sudervės Sudervės k. Beata Daniševska
Buiniškių Buiniškių k., Klevinų k., Žemagulių k. Helena Olechnovič
Rastinėnų Rastinėnų k. Justina Pavliun
Beržiškių Beržiškių k., Mikališkių k.,  Pakonių k. Josif Sokolovskij
Kasmiškių Kasmiškių k., Padvarių k., Pylimų k., Šiurmonių k., Elniakampio k., Sidaronių k., Bubų k., Geležių k. Jadvyga Jodeliuk
Grikienių Grikienių k., Vydautiškių k.  Dana Brazis

 

Išplėstinės seniūnaičių sueigos protokolas


Grįžti
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2019     
Rugsėjis
P A T K Pn Š S
      01
02030405060708
09101112131415
16171819
20
2122
23242526272829
30      
Artimiausi renginiai
Derliaus gėrybių paroda
2019-09-15
NDKC sk. (Geležinkelio g. 15, 15201 Bezdonys, Vilniaus rajonas)
„Vasaros palydėtuvės“ Pramoginis koncertas
2019-09-21
NDKC sk. (Nemenčinės g. 6, LT-15153 Didžiųjų Kabiškių k. Vilniaus rajonas)
„Rudens gėrybės“ Rudens gėrybių ir puokščių paroda
2019-09-23
NDKC sk. (Pijorų g. 1, 14222 Dūkštų kaimas, Vilniaus rajonas)
Edukacinis užsiėmimas „Rudens gėrybės“
2019-09-25
RDKC sk. (Liepos g. 9-3, Lavoriškių k., Vilniaus rajonas)
XXIV Vilniaus rajono Derliaus šventė
2019-09-28
Pikeliškių dvaras (Riešės sen., Vilniaus r.)

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up