kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961
faks.: (8-5) 275 1990
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Darbuotojų informacija
Taryba Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją

VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS VEIKLOS REGLAMENTAS


Vilniaus rajono savivaldybės LLRA-KŠS tarybos narių priėmimai Vilniaus rajone


Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narių visuomeninių padėjėjų sąrašas


Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Tarybos narys Vladislav Kondratovič
vladislav.kondratovic@vrsa.lt
Rodyti +37061871189
Tarybos narys Aleksandr Stankevič
aleksandr.stankevic@vrsa.lt
Rodyti +37061077337
Tarybos narys Stanislav Adamaitis
stanislav.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti +37061839104
Tarybos narys Irena Karpavičienė
irena.karpaviciene@vrsa.lt
Rodyti +37065622588
Tarybos narys Michal Treščinski
michal.trescinski@vrsa.lt
Rodyti +37060333278
Tarybos narys Elvyra Lepilova
elvyra.lepilova@vrsa.lt
Rodyti +37067388659
Tarybos narys Artūras Želnys
arturas.zelnys@vrsa.lt
Rodyti +37068606906
Tarybos narys Jonas Vasiliauskas
jonas.vasiliauskas@vrsa.lt
Rodyti +37068648614
Tarybos narys Anton Feliks-Stankevič
anton.feliks-stankevic@vrsa.lt
Rodyti +37061862504
Tarybos narys Tatjana Markova
tatjana.markova@vrsa.lt
Rodyti +37061862511
Tarybos narys Gintaras Karosas
gintaras.karosas@vrsa.lt
Rodyti +37069830925
Tarybos narys Tadeuš Andžejevski
tadeus.andzejevski@vrsa.lt
Rodyti +37067941196
Mero pavaduotoja Teresa Demeško
teresa.demesko@vrsa.lt
Rodyti 301 852735185
Tarybos narys Zigmund Marcynkevič
zigmund.marcynkevic@vrsa.lt
Rodyti +37068092878
Merė Marija Rekst
marija.rekst@vrsa.lt
Rodyti 301 852750987
Mero pavaduotojas Robert Komarovski
robert.komarovski@vrsa.lt
Rodyti 301 852751424
Tarybos sekretorius Elžbieta Jankovska
elzbieta.jankovska@vrsa.lt
318 852755079
Tarybos narys Vaidas Augūnas
vaidas.augunas@vrsa.lt
Rodyti +37061541906
Tarybos narys Kristyna Bortko
kristyna.bortko@vrsa.lt
Rodyti +37065904340
Tarybos narys Petras Jurgilas
petras.jurgilas@vrsa.lt
Rodyti +37069813420
Tarybos narys Miroslava Klim
miroslava.klim@vrsa.lt
Rodyti +37068298932
Tarybos narys Janina Lebrikienė
janina.lebrikiene@vrsa.lt
Rodyti +37061130803
Tarybos narys Ana Miliuškevič
ana.miliuskevic@vrsa.lt
Rodyti +37067710285
Tarybos narys Renata Sobieska
renata.sobieska@vrsa.lt
Rodyti +37068704218
Tarybos narys Algis Šatas
algis.satas@vrsa.lt
Rodyti +37065066671
Tarybos narys Ilona Makovska
ilona.makovska@vrsa.lt
Rodyti +37063151331
Tarybos narys Stanislav Zajankovski
stanislav.zajankovski@vrsa.lt
Rodyti +37068714892
Tarybos narys Leonard Tomaševič
leonard.tomasevic@vrsa.lt
Rodyti +37068219116
Tarybos narys Zigmont Ždanovič
zigmont.zdanovic@vrsa.lt
Rodyti +37068450632
Tarybos narys Albert Gaidamovič
albert.gaidamovic@vrsa.lt
Rodyti +37063718885
Tarybos narys Robert Duchnevič
robert.duchnevic@vrsa.lt
Rodyti
Tarybos narys Edita Klimaševskaja
edita.klimasevskaja@vrsa.lt
Rodyti
Paskutinis atnaujinimas: 2018-08-15 22:00:11
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 

Marija Rekst

Telefonas
(8-5) 2750987

 

 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2018     
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
  0102030405
06070809101112
131415
16
171819
20212223242526
2728293031  
Artimiausi renginiai
„Mano Lietuva“. Sonatos Švabauskienės riešinių paroda
2018-08-02
NDKC (Švenčionių g. 12, Nemenčinė, Vilniaus r.)
Vokalinio kolektyvo „Wspomnienie“ koncertinės veiklos foto nuotraukų paroda
2018-08-14
NDKC Rastinėnų sk. (Kasmiškių k., Vilniaus r.)
Edukacinis užsiėmimas vaikams „Popieriniai paukščiai“
2018-08-17
RDKC Rukainių sk. (Vilniaus g. 12, Rukainių k., Vilniaus r.)
Sporto šventė Rudaminoje
2018-08-18
Rudaminos F. Ruščico gimnazijos stadione (gamyklos g. 22B, Rudamina, Vilniaus r.)
Šiaudų pynimas - edukaciniai užsiėmimai
2018-08-22
NDKC Veriškių sk. (Dvarvietės g. 10, Sužionių sen., Vilniaus r.,)

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up