kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1961
faks.: (8-5) 275 1990
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
  
 

 

 
 
 
 
 
 





Darbuotojų informacija
Taryba Spausdinti skyriaus darbuotojų informaciją

VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS VEIKLOS REGLAMENTAS


Vilniaus rajono savivaldybės LLRA-KŠS tarybos narių priėmimai Vilniaus rajone


Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narių visuomeninių padėjėjų sąrašas


Pareigos Vardas, pavardė Aprašymas Kabineto nr. Telefonai
Merė Marija Rekst
marija.rekst@vrsa.lt
Rodyti 301 852750987
Mero pavaduotojas Robert Komarovski
robert.komarovski@vrsa.lt
Rodyti 301 852751424
Mero pavaduotoja Teresa Demeško
teresa.demesko@vrsa.lt
Rodyti 301 852735185
Tarybos narys Albert Gaidamovič
albert.gaidamovic@vrsa.lt
Rodyti +37063718885
Tarybos narys Aleksandr Stankevič
aleksandr.stankevic@vrsa.lt
Rodyti +37061077337
Tarybos narys Algis Šatas
algis.satas@vrsa.lt
Rodyti +37065066671
Tarybos narys Ana Miliuškevič
ana.miliuskevic@vrsa.lt
Rodyti +37067710285
Tarybos narys Anton Feliks-Stankevič
anton.feliks-stankevic@vrsa.lt
Rodyti +37061862504
Tarybos narys Artūras Želnys
arturas.zelnys@vrsa.lt
Rodyti +37068606906
Tarybos narys Edita Klimaševskaja
edita.klimasevskaja@vrsa.lt
Rodyti +37067432416
Tarybos narys Elvyra Lepilova
elvyra.lepilova@vrsa.lt
Rodyti +37067388659
Tarybos narys Gintaras Karosas
gintaras.karosas@vrsa.lt
Rodyti +37069830925
Tarybos narys Ilona Makovska
ilona.makovska@vrsa.lt
Rodyti +37063151331
Tarybos narys Irena Karpavičienė
irena.karpaviciene@vrsa.lt
Rodyti +37065622588
Tarybos narys Janina Lebrikienė
janina.lebrikiene@vrsa.lt
Rodyti +37061130803
Tarybos narys Jonas Vasiliauskas
jonas.vasiliauskas@vrsa.lt
Rodyti +37068648614
Tarybos narys Kristyna Bortko
kristyna.bortko@vrsa.lt
Rodyti +37065904340
Tarybos narys Leonard Tomaševič
leonard.tomasevic@vrsa.lt
Rodyti +37068219116
Tarybos narys Michal Treščinski
michal.trescinski@vrsa.lt
Rodyti +37060333278
Tarybos narys Miroslava Klim
miroslava.klim@vrsa.lt
Rodyti +37068298932
Tarybos narys Petras Jurgilas
petras.jurgilas@vrsa.lt
Rodyti +37069813420
Tarybos narys Renata Sobieska
renata.sobieska@vrsa.lt
Rodyti +37068704218
Tarybos narys Robert Duchnevič
robert.duchnevic@vrsa.lt
Rodyti +37060052183
Tarybos narys Stanislav Adamaitis
stanislav.adamaitis@vrsa.lt
Rodyti +37061839104
Tarybos narys Stanislav Zajankovski
stanislav.zajankovski@vrsa.lt
Rodyti +37068714892
Tarybos narys Tadeuš Andžejevski
tadeus.andzejevski@vrsa.lt
Rodyti +37067941196
Tarybos narys Tatjana Markova
tatjana.markova@vrsa.lt
Rodyti +37061862511
Tarybos narys Vaidas Augūnas
vaidas.augunas@vrsa.lt
Rodyti +37061541906
Tarybos narys Vladislav Kondratovič
vladislav.kondratovic@vrsa.lt
Rodyti +37061871189
Tarybos narys Zigmont Ždanovič
zigmont.zdanovic@vrsa.lt
Rodyti +37068450632
Tarybos narys Zigmund Marcynkevič
zigmund.marcynkevic@vrsa.lt
Rodyti +37068092878
Tarybos sekretorius Elžbieta Jankovska
elzbieta.jankovska@vrsa.lt
318 852755079
Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-15 22:00:09
Spausdinti visų skyrių darbuotojų informacijąSpausdinti visų skyrių darbuotojų informaciją
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 

Marija Rekst

Telefonas
(8-5) 2750987

 

 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2018     
Lapkritis
P A T K Pn Š S
   01020304
05060708091011
12131415
16
1718
19202122232425
2627282930  
Artimiausi renginiai
Ivano Subotovič tapybos darbų paroda
2018-11-09
NDKC Dūkštų sk. (Pijorų g. 1, Dūkštų k., Vilniaus r. )
VI Tarptautinis Etnokultūros festivalis „Vilnijos kraštas - kultūros paribys amžių tekmėje“
2018-11-16
Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras (Vilniaus g. 2, Rudamina, Vilniaus r.)
Pramoginis koncertas „Rudens linksmybės“
2018-11-17
NDKC Veriškių sk. (Dvarvietės g. 10, Sužionių sen., Vilniaus r.)
Lenkijos Nepriklausomybės 100-mečio minėjimo koncertas
2018-11-18
NDKC Skirlėnų sk. (Skirlėnų g. 4, Skirlėnų k., Sužionių sen., Vilniaus r.)
,,Gyvenimas – dar neprašoktas tango“. Romansų ir meilės dainų popietė
2018-11-18
NDKC Glitiškių sk. (Liepų al. 1, Glitiškių k., Paberžės sen., Vilniaus r.)

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up