kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymas Vilniaus r. Nemenčinės sen. Didžiųjų Kabiškių k.“

Projekto pareiškėjas

Projekto partneriai

Projekto vertė

Projekto tikslas

Įgyvendinimo trukmė

Vilniaus rajono savivaldybės administracija

-

Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymo darbai siekia apie 350 000 Eur

Rekonstruoti dalį Nemenčinės gatvės, kurios ilgis sieks apie 0,7 km bei įrengti apie 0,5 km Nemenčinės - Parko gatvių apšvietimą

 2019 m. pab. – 2020 m. pradž.


Vilniaus rajono Nemenčinės sen. Didžiųjų Kabiškių kaime pagerinta vietinės infrastruktūros būkle – rekonstruota Nemenčinės g. 0,7 km atkarpa bei padidintas Kabiškių gyventojų saugumas įrengus apie 0,5 km Nemenčinės-Parko gatvių apšvietimą.

Siekiant sukurti Didžiųjų Kabiškių kaimo gyventojams patrauklią gyvenamąją aplinką bei užtikrinti saugų eismą, Vilniaus rajono savivaldybė įgyvendino projektą „Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymas Vilniaus r. Nemenčinės sen. Didžiųjų Kabiškių k.“.

Sutvarkius kelio dangą ne tik gyventojams neteks kęsti nuo kelio kylančių dulkių, bet ir sumažės kuro sunaudojimas. Be to, projekto sprendimai išspręs ir sudėtingas gatvės eismo sąlygas – šiuo metu kelio danga yra labai prastos būklės ir esant blogoms oro sąlygoms, transportu gana sudėtinga pravažiuoti.

Projektas gyventojams svarbus ir tuo, kad įrengtas apšvietimas, užtikrinantis ne tik pėsčiųjų, bet ir visų eismo dalyvių saugumą tamsiu paros metu. Projekto metu taip pat įrengti nauji šviestuvai, kurie ryškiai apšvies minėtas gatves ir bus ekonomiški.

Projektas „Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymas Vilniaus r. Nemenčinės sen. Didžiųjų Kabiškių k.“ yra įgyvendintas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritis Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūra“ ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį“.

Projektas dalinai finansuotas iš Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšų. Vietinės reikšmės kelio infrastruktūros sutvarkymo darbai siekia apie 350 000 Eur.  

Grįžti
Shadow up