kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Zujūnų VBT

Vietos bendruomenės tarybos  (VBT) sudėtis:
Patvirtinta Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. balandžio 13 d. įsakymu Nr. A27(43)-1-(1.2.).

Tadeuš Volkanovski - Gudelių k. bendruomenės „Gudelių slėnis“ pirmininkas;

Gintautas Vidžiūnas - Šilėnų k. bendruomenės pirmininkas;

Arnas Kukujevas - Buivydiškių seniūnaitis;

Marek Žukovskij - Bieliūnų seniūnaitis;

Olga Griškevič - Koplyčninkų seniūnaitė;

Danuta Radulevič - Gelažių seniūnaitė;

Gžegoš Buinovski - Čekoniškių seniūnaitis;

Danuta Toločkienė - Zujūnų seniūnaitė;

Kristina Stefanovič - Gineitiškių seniūnaitė;

Rima Dubickaja - Zujūnų bendruomenės pirmininkė;

Ovidijus Mickus - Buivydiškių bendruomenės pirmininkas;

Marek Pščolovski - Antežerių seniūnaitis.VBT programos įgyvendinimas Zujūnų seniūnijoje per 2015 metus

Pasinaudojant Vietos bendruomenės taryboms skirtomis lėšomis Zujūnų seniūnija kartu su Zujūnų vietos bendruomenės taryba įgyvendino šiuos projektus:

 • įsigyta įranga žoliapjovei, kuri padės sezono metu efektyviau tvarkyti seniūnijos teritoriją;
 • Siekiant skatinti gyventoju bendruomeniškumą, Zujūnų seniūnija organizuoja ir dalyvauja įvairiuose šventėse ir renginiuose. Nauja didelė palapinė padės išspręsti daug bėdų, susijusiu su renginiais po atviru dangumi. Nuo šiol žmonės turės kur pasislėpti nuo lietaus;
 • įsigyti organizuojamoms šventėms bei renginiams reikalingi stalai ir suolai, kad žmonės galėtu visapusiškai pabendrauti patogiai prie stalo;

 • nupirktas generatorius, kuris visapusiškai padeda renginiuose ir šventėse. Generatorius padeda lauko sąlygomis pajungti įvairią elektrinę įrangą, tokią kaip: virdulys, el.krosnelė, el. pjaustyklė, apšvietimas, muzikos įranga;

 • siekiant skatinti ne tik vaikų, bet ir jaunimo bei suaugusių užimtumą, Gudelių kaimo teritorijoje buvo įrengta aikštelė tinkliniui žaisti (atvežtas smėlis, geotekstilė);

 • Papiškių kaime įrengta skelbimų lenta, kurios dėka visa aktuali gyventojams informacija tapo prieinamesnė;

 • kadangi Buivydiškių kaimas yra viena iš didesnių seniūnijos gyvenviečių, gyventojai turi turėti prieiga prie seniūnijai aktualios informacijos. Todėl buvo įrengta dar viena skelbimų lenta prie stotelės Buivydiškėse;

 • Zujūnų vietos bendruomenės taryba, atsižvelgusi į Šilėnų bendruomenės bei Šilėnų parapijos klebono prašymą, pasinaudojo vietos bendruomenės taryboms skirtomis lėšomis ir nupirko projektorių su įrangą. Pasinaudojant šią įrangą galima bus rengti vietos visuomenei multimedijinius renginius, seminarus.

 • Atsižvelgus į Buivydiškių bendruomenės ir seniūnaičio prašymą, nutarta skirti lėšų Buivydiškių bendruomenės interneto tinklapio sukūrimui. Tinklapis labai padės gyventojams stebėti ir sužinoti naujausią bendruomenės informaciją, taipogi susirasti reikiamus kontaktus, palikti atsiliepimus, prašymus neišeinant iš namų.VBT programos įgyvendinimas Zujūnų seniūnijoje per 2014 metus

Pasinaudojant Vietos bendruomenės taryboms skirtomis lėšomis Zujūnų seniūnija kartu su Zujūnų vietos bendruomenės taryba įgyvendino sekančius projektus:

 • Dvarykščių, Beliūnų, Gineitiškių, Karveliškių ir Vaivadiškių kaimuose įrengtos 5 skelbimų lentos. Skelbimų lentų dėka vietos gyventojams informacija tapo prieinamesnė.

 • Zujūnų seniūnijos vietos bendruomenės taryba nusprendė įrengti Zujūnų vidurinės mokyklos teritorijoje sceną. Siekiant skatinti žmonių bendruomeniškumą, šioje vietoje planuojama organizuoti įvairius mokyklos ir bendruomenės renginius.

 • Buivydiškių kaime nuspręsta įrengti suoliukus šalia daugiabučių namų, kur vietos gyventojai galėtų ilsėtis. Taip pat Buivydiškių bendruomenė organizavo Joninių šventę, kurios metu buvo vaišinami svečiai ir buvo įteikinėjami apdovanojimai įvairių konkursų laimėtojams.

 • Įsigytas virdulys–termosas. 

 • Čekoniškių kaime pastatytas kryžius.

 • Zujūnų seniūnijos VBT įsigyjo šakų kapoklę, kuri padės išspręsti nugenėtų medžių šakų ir krūmų problemą tvarkant aplinką. Sukapotas šakas, nuspręsta dalinti socialinę paramą gaunančioms šeimoms (kaip kietojo kuro parama).

 • Šilėnų kaime pagražės aplinka bažnyčios kieme. Jau nupirktos medžiagos, iš kurių pavasarį bus sumontuoti ir įrengti lauko suoliukai.


VBT programos įgyvendinimas Zujūnų seniūnijoje per 2013 metus

Iš Vietos bendruomenių savivaldos 2013-2015 metų programos lėšų vietos bendruomenių tarybų sprendiniams įgyvendinti Zujūnų seniūnijoje buvo įgyvendinti sekantys projektai:

Iš skirtų lėšų įsigyta žoliapjovė ir krūmapjovė, kurių dėka šiltojo sezono metu buvo efektyviau tvarkoma seniūnijos teritorija.

Koplyčninkų ir Geležių kaimuose įrengtos 2 skelbimo lentos, kurios kaimo vietovėse yra labai reikalingos susisiekimo prasme. Jų dėka vietos  gyventojams informacija tapo prieinamesnė.

Iš skirtų lėšų Antežerių ir Gineitiškių kaimuose įrengti suolikai autobusų sustojimų vietose, kuriais ypač džiaugiasi  vyresnio amžiaus gyventojai.

Zujūnų vidurinės mokyklos teritorijoje buvo įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Mokyklos teritorija yra viena iš nedaugelių gyventojų susibūrimo vietų, kurioje trūko elementariausių pramogų mažiems vaikams. Šiais metai buvo nutarta tęsti žaidimo aikštelės projektą ir įrengti daugiau įvairesnių pramogų vaikams. Aikštelėje buvo įrengtos dar vienos supynės ir iš seniūnijos lėšų perkeltos ir atnaujintos senos mokyklos supynės. Taip pat vaikų aikštelėje atsirado suoliukai tėveliams atsisėsti. 

Siekiant skatinti ne tik vaikų bet ir jaunimo bei suaugusių užimtumą, Zujūnų vidurinės mokyklos teritorijoje buvo įrengta aikštelė tinkliniui žaisti (atvežtas smėlis, nupirktas ir pakabintas tinklas). Geležių kaime pastatytas naujas skersinis.

Šilėnų kaimo kapinėse iš praeitais metais skirtų lėšų buvo įrengtas šachtinis vandens šulinis, kuris džiugina ne tik kaimo gyventojus bet ir šiose kapinėse palaidotų asmenų giminaičius. Dabar kapinių lankytojai gali palaistyti savo pasodintas gėles, išplauti paminklus, nusiprausti rankas. Šiais metais buvo nutarta tęsti projektą ir aplink šulinį išgrindė aikštelę. Ateityje prie įrengto šulinio planuojama įrengti suoliukus.

Siekiant skatinti gyventuoju bendruomeniškumą Gudelių kaimo bendruomenė 2013 m. spalio 12 d. organizavo „Derliaus šventę“. Šventėje gerą nuotaiką palaikė pakviesti muzikantai ir daugybė įvairių žaidimų, konkursų bei varžybų.

Paskutinis atnaujinimas: 2015-11-23 15:30:15
Grįžti
Shadow up