kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Zujūnų seniūnaitijos

 Naujų seniūnaičių rinkimų grafikas

Seniūnaitijos pavadinimas

Seniūnaitijos teritorija

Naujai išrinkti seniūnaičiai

 Išrinkimo data

Čekoniškių

Čekoniškių k., Šilėnų k., Leičių k., Prapuolų k., Virbeliškių k., Mozūriškių k., Naujosios Rėvos k.

 Gžegoš Buinovski 2019-09-05 

Koplyčninkių

Koplyčininkų k., Vaivadiškių k., Karveliškių k., Girulių k., Naujosios k.

Olga Griškevič  2019-09-10 

Papiškių

Papiškių k.

Rinkimai 2019-09-12
neįvyko

Pakortotiniai rinkimai vyks 2019-11-12 
17.00 val. 

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Gudelių

Gudelių k., Salotės k., Raišių k., Dvarykščių k.

 Jolanta Lukoševičienė 2019-09-17 

Gelažių

Geležių k., Maskoliškių k., Balandiškių k., Pūstalaukio k., Pilikonių k., Medžiakalnio k., Lapaučiškių k., Bagdaniškių k., Augustų k., Medvediškių k.

 Teresa Pietras 2019-09-19 

Bieliūnų

Bieliūnų k., Užlandžių k., Smiglių k., Pasenių k., Griovių k., Vilkeliškių k., Naujakiemio k., Platiniškių k., Kriaučiūnų k., Vaičiūniškių k.

 Marek Žukovskij  2019-10-01

Antežerių

Antežerių k.

 Janina Naus 2019-10-08 

Zujūnų

Zujūnų k.

Danuta Toločkienė  2019-10-10 

Gineitiškių

Gineitiškių k., Pašilaičių k.

Rinkimai 2019-10-15 neįvyko

Pakartotiniai rinkimai vyks 2019-12-16
nuo 14.00-19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)

Buivydiškių

Buivydiškių k.

Rinkimai 2019-10-17 neįvyko

Pakartotiniai rinkimai  vyks 2019-12-17
nuo 14.00-19.00 val.

Seniūnijos administraciniame pastate (Buivydiškių g. 3, Zujūnų k.)




 


Seniūnaitijų pavadinimai

Kaimai, gatvės

Naujai išrinkti seniūnaičiai

Buivydiškių

Buivydiškių k.

Jolanta Mickuvienė

Gineitiškių

Gineitiškių, Pašilaičių k.

Kristina Stefanovič

Antežerių

Antežerių k.

Janina Naus

Zujūnų

Zujūnų k.

Danuta Toločkienė 

Čekoniškių

Čekoniškių k., Šilėnų k., Leičių k., Prapuolų k., Virbeliškių k., Mozūriškių k., Naujosios Rėvos k., Samanynės k., Saidžių k., Sviliškių k. 

Gžegož Buinovski 

Koplyčninkų

Koplyčninkų k., Vaivadiškių k., Karveliškių k., Girulių k., Naujosios k., Papiškių k.

Olga Griškevič

Gelažių

Geležių k., Maskoliškių k., Balandiškių k., Pūstalaukio k., Pilikonių k., Medžiakalnio k., Lapaučiškių k., Bagdaniškių k., Augustų k., Medvediškių k.- vyks gyventojų susirinkimas 

Danuta Radulevič

Bieliūnų

Bieliūnų k., Užlandžių k., Smiglių k., Pasienių k., Griovių k., Dvarykščių k., Salotės k., Vilkeliškių k., Raišių k., Naujakiemio k., Gudelių k., Platiniškių k., Kriaučiūnų k., Vaičiuniškių k.

Marek Žukovskij 

 

Išplėstinės seniūnaičių sueigos protokolas

Grįžti
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2019     
Lapkritis
P A T K Pn Š S
    010203
04050607080910
11121314
15
1617
18192021222324
252627282930 
Artimiausi renginiai
E. Guobytės tapybos paroda
2019-11-04
Vilniaus rajono Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Bezdonių sk.
L. Ždanovič molio dirbinių paroda
2019-11-05
Vilniaus rajono Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro Buivydžių sk.
Gražios raidės savaitė
2019-11-13
Vladislavo Sirokomlės muziejus
Koncertas, skirtas Lenkijos Nepriklausomybės dienai paminėti
2019-11-16
Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras
Stalo teniso varžybos
2019-11-16
Vilniaus rajono Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Lavoriškių sk.

Video medžiaga
 
SVEIKINIMAS
Derliaus šventės proga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up