kaires_puses_index
Naujienų prenumerata
 
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Klausimai-atsakymai
Bendrieji klausimai
Sveiki,
gyvenu Vaidotų kaime, bet autobusu tenka važiuoti iš Baltosios Vokės kaimo "Baltosios Vokės" stotelės. Vilniaus visuomeninis transportas. Stotelės prieigos pastoviai prišiukšlintos. Žmonės už socialines pašalpas tvarko stoteles, bet šiukšlių maišus neretai išmeta tiesiog į mišką, nes nėra šiukšlių konteinerių. Reikia pilnus maišus nešti porą kilometrų iki buitinių konteinerių ir žinoma taip ne visada nutinka. Prašau Pagirių seniūnijos pastatyti stotelių prieigoje konteinerį. Iš pradžių seniūnija sutiko su tuo. Bet po to persigalvojo ir pasakė, kad tai privačių namų kvartalas ir kiekvienas namas turi po konteinerį. Tas tikrai tiesa. Bet tie kas važiuoja autobusais, konteinerio su savimi nesitampo. O šiukšlių atsiranda ir nėra kur jų padėti. Šiukšlių surinkimas ir išvežimas nevyksta - tuo seniūnija nepasirūpina. Kitose seniūnijose, kaimuose. Ne prie daugiabučių. Būna šiukšlių konteineriai net stotelėse. Kodėl to negali būti Pagirių seniūnijoje. Kodėl turim braidžioti per šiukšles, kodėl turi būti šiukšlinama miške? Gal galite paaiškinti savo politiką?
Spausdinti
2017-03-02
Laba diena,
dėkojame, kad kreipiatės.

Informuojame, kad vadovaujantis 2010-05-07 Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T3-113 patvirtintų Vilniaus rajono savivaldybės tvarkymo ir švaros taisyklių 19 p., seniūnija organizuoja ir koordinuoja bendrojo naudojimo teritorijų tvarkymą bei priežiūrą ir jų aprūpinimą būtinomis priemonėmis. Darbuotojai tvarkantys aplinką yra supažindinti su taisyklėmis ir surinktas šiukšles neša į bendro naudojimo konteinerius, kurie pastatyti už 500 m. nuo stotelės. Stotelė ir miškelis yra Vilniaus miesto teritorijoje, bet Pagirių seniūnijos darbuotojai geranoriškai, pagal galimybes tvarko minėtus objektus.

Vilniaus rajone komunalinių atliekų tvarkymo sistema organizuojama vadovaujantis 2016-12-22 Vilniaus rajono savivaldybės  tarybos sprendimu Nr. T3-513 patvirtintomis Vilniaus rajono atliekų tvarkymo taisyklėmis. Daugiabučių namų gyventojų atliekos surenkamos bendro naudojimo (kolektyviniais) atliekų surinkimo konteineriais, o individualių namų – individualiais. Vadovaujantis Taisyklių 39.5 ir 39.6 punktais atliekų turėtojams draudžiama atliekas šalinti ne joms skirtose vietose (miškuose, gatvėse, parkuose ir kt.). O atliekoms, kurios susidaro gyventojų kelionės metu, stotelėje yra pastatytos mažos šiukšliadėžės.

Tikimės žmonių sąmoningumo ir supratingumo saugant mus supančią aplinką.
Sveiki,

kaip galėčiau deklaruoti pavėžėjimo veiklą kaip įmonė?
Spausdinti
2017-01-24

Laba diena,

pagal Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministro įsakymo „Dėl keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais ir lengvaisiais automobiliais taksi taisyklių patvirtinimo“ 28 p. „Vežėjas, ketinantis vykdyti keleivių vežimo už atlygį lengvuoju automobiliu veiklą, privalo savivaldybės institucijai pagal vežėjo įmonės buveinės registracijos vietą arba gyvenamąją vietą, jeigu vežėjas yra fizinis asmuo, pateikti nustatytos pavyzdinės formos deklaraciją apie ketinimo vykdyti keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais veiklą“, o pagal minėtų taisyklių 29 p. „Vežėjui leidimas teikti keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais paslaugas laikomas išduotu kitą dieną nuo deklaracijos pateikimo savivaldybės institucijai dienos arba nuo deklaracijoje nurodytos dienos, jeigu ši diena yra vėlesnė negu deklaracijos pateikimo savivaldybės institucijai diena“.

Pranešame, kad Taisyklėse minimą deklaraciją dėl ketinimo vykdyti veiklą bei užpildytas formas galite pateikti elektroniniu paštu (vrsa@vrsa.lt), paštu arba Vilniaus rajono savivaldybės dokumentų priėmimo langelyje (Rinktinės g. 50, Vilnius).

Laba diena,
kokiu pagrindu Valčiūnų gyventojai nebegaus subsidijų už šildymą ir šaltą vandenį?
Spausdinti
2017-01-11

Laba diena,

dėkojame, kad kreipiatės. Nuo 2017 m. sausio 1 d. pasikeitė Vilniaus rajono gyventojams teikiamų paslaugų subsidijavimo skirstymas. Atsižvelgiant į Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimą Nr. T3-511 ir 2016 m. gegužės 27 d. sprendimą Nr. T3-213 gyventojams nebus subsidijuojamos centralizuoto geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei šilumos tiekimo paslaugų kainos. Reaguojant į gyventojų poreikius,šiam tikslui skiriamos lėšos bus panaudotos dengiant dalį mokesčio už atliekų tvarkymą visiems Vilniaus rajono gyvenamosios paskirties objektų savininkams.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasikeitus subsidijavimo skirstymui, gyventojai turi mokėti visas Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos nustatytas šių paslaugų kainas, su kuriomis galite susipažinti www.nkom.lt.

Taip pat daugiau informacijos apie Tarybos posėdyje priimtus sprendimus, jų vykdymą bei kitas aktualijas kviečiame Jus skaityti Savivaldybės internetinėje svetainėje www.vrsa.lt.

Laba diena. Norėčiau sužinoti kas turi tvarkyti kelius, kuriuos sugadino miškovežiai. Kelias yra nuo Pailgės per mišką iki Martišiūnų kaimo. Provėžos tokio gylio, kad nepravažiuojama net su džipais, su paprastu automobiliu visiškai neįmanoma pravažiuoti net iki miško, nepravažiuotų nei komūnalininkai, nei elektrikai, nei greitoji pagalba. Greideriavimas nebepadės. Žmonės praktiškai atskirti nuo plento. Ačiū Spausdinti
2017-01-09
Laba diena,

dėkojame, kad kreipiatės. Kelią turėtų sutvarkyti įmonė, kuri jį sugadino vykdant savo veiklą.
Mūsų žiniomis jau šiandien įmonė, kertanti mišką, pasamdė techniką ir yra pradėti kelio tvarkymo darbai.
Sveiki,
norėčiau pasidomėti dėl Mėtų 5-osios gatvės, Rastinėnuose, Sudervės sen. Ar ši gatvė yra prižiūrima Vilniaus rajono savivaldybės ar tai yra privati nuosavybė? Jei gatvė vieša, norėtųsi kartais ja pasinaudoti, tačiau to padaryti nepavyksta, nes ties susikirtimu su Mėtų 1-ąja gatve stovi užtvaras, kuris atviras būna tik retkarčiais. Ar jis įrengtas savivaldybės arba su savivaldybės žinia? Nerimą kelia ir, esant reikalui, specialiųjų tarnybų privažiavimo galimybė.
Spausdinti
2016-12-20

Laba diena,

informuojame, kad Mėtų 5-oji gatvė, esanti Rastinėnų kaime, priklauso ne Sudervės seniūnijai, o sodininkų bendrijai „Mėta“. Visais klausimais, susijusiais su sodininkų bendrijos „Mėta“ veikla, prašome kreiptis į jos pirmininką Juozą Grajauską, tel. 86 875 2380.

<< 1 2 3 4 ... 8 ... 15 ... 29 >> 
Vilniaus rAjono SAVIVALDYBĖS merĖ
 Marija Rekst

Biudžetinė įstaiga Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Rinktinės g. 50, LT-09318 Vilnius tel.: (8-5) 275 1990
       (8-5) 275 1961
       (8-5) 275 6925
El.p.: vrsa@vrsa.lt
Juridinių asmenų registras įstaigos kodas 188708224

Darbo laikas:
I - IV - nuo 7:30 val. iki 16:30 val.
V – nuo 7:30 val. iki 15:15 val. Pietų pertrauka:
nuo 11:30 val. iki 12:15 val.
 
Naujas vartotojas
Pamiršau slaptažodį
Renginių kalendorius
    2020     
Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
     0102
03040506
07
0809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Artimiausi renginiai
Miroslavo Brižio tapybos paroda „Gamtos interpretacijos“
2020-07-31
Vilniaus krašto etnografinis muziejus (Švenčionių g. 14, Nemenčinė, Vilniaus r.)
B. Naruševič tapybos paroda
2020-08-01
NDKC Veriškių sk. (Dvarvietės g. 10, Sužionių sen., Vilniaus r.,)
K. Poltavskio tapybos paroda
2020-08-01
NDKC Sužionių sk. (Žalioji g. 5, Sužionių k., Vilniaus r.)
„Mano gėlynas“ nuotraukų konkursas - paroda
2020-08-03
NDKC Skirlėnų sk. (Skirlėnų g. 4, Skirlėnų k., Sužionių sen., Vilniaus r.)
Religinių dainų festivalis „Pieśń o zmartwychwstaniu“
2020-08-08
NDKC Dūkštų sk. (Pijorų g. 1, Dūkštų k., Vilniaus r. )

Video medžiaga
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Shadow up