kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Situacija Nemenčinėje: gyventojai registruojasi tyrimams, ištirta per 1000 gyventojų

Nuo balandžio 18 d. įsigaliojus Vyriausybės nutarimui dėl suaugusių Nemenčinės gyventojų profilaktinio testavimo dėl koronaviruso infekcijos, šiandienai, Nemenčinėje įkurtuose mobiliuosiuose punktuose, atlikti tyrimai daugiau kaip 1 000 gyventojų.


„Tikimės, kad tyrimų eiga ir toliau eis sklandžiai, gyventojai atsakingai ir aktyviai registruosis tyrimams, saviizoliuosis. Matome, kad gyventojai teikiamų rekomendacijų laikosi ir yra drausmingi, todėl tikimės, kad judėjimo apribojimų Nemenčinės miestelyje pratęsti nereikės. Taip pat planuojama tirti ir aplinkinių kaimų gyventojus.“, – vertinanti Nemenčinėje susiklosčiusią situaciją, sakė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska. 

Praeitą savaitę buvo ištirti visi siuvimo įmonės „Vilnika“ darbuotojai, balandžio 20 d. duomenimis iš viso tarp įmonės darbuotojų fiksuojami 84 teigiami koronaviruso atvejai.

Šiandienai naujų židinių miestelio slaugos ir globos, medicinos, kitose įstaigose ar įmonėse nėra. Balandžio 17 d. pasitvirtinus koronaviruso atvejui Nemenčinės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės slaugytojai, ištirti visi slaugos ligoninės darbuotojai ir globotiniai. Ėminių rezultatai neigiami.

Baigtas tikrinti ir „Senevitos“ personalas, kol kas naujų žinių apie užsikrėtusius, išskyrus jau nustatytus du COVID-19 atvejus įstaigos darbuotojams (aptarnaujantis personalas), nėra.

 Pasak Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento direktorės Rolandos Lingienės, jaučiant aplinkinių įmonių susirūpinimą, planuojama tirti ir kitų Nemenčinės įmonių darbuotojus, gyvenančius aplinkinėse teritorijose.

Primename, kad tyrimai atliekami mobiliuose punktuose, adresu Nemenčinės g. 149, Pučkalaukis (UAB „Vilnika“ teritorija), kiekvieną dieną nuo 8 val. iki 20 val. Pirmiausia būtina registruotis Karštosios linijos tel. 1808. Be išankstinės registracijos į mobiliuosius punktus vykti draudžiama. Įdėmiai klausykitės ir vykdykite Karštosios linijos konsultantų nurodymus.

Nuotr. Marian Dzvinel

Shadow up