kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Informacija dėl gyventojų testavimo nuo COVID -19 Nemenčinėje

Nemenčinės gyventojai primygtinai raginami izoliuotis iki tyrimo dėl COVID-19 atsakymo gavimo


 

Atsižvelgiant į tai, kad situacija nuolat keičiasi, didėja patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius bei siekiant stabilizuoti padėtį miestelyje, NEMENČINĖS GYVENTOJAI PRIMYGTINAI RAGINAMI IZOLIUOTIS IKI TYRIMO DĖL COVID-19 ATSAKYMO GAVIMO.

Socialinių kontaktų vengimas užkirs kelią tolesniam infekcijos plitimui. Nors ir neturėjote sąlyčio su sergančiaisiais, nejaučiate simptomų, būdingų COVID-19, po tyrimo atlikimo likite namuose. Neikite į darbą, nesilankykite parduotuvėje ar vaistinėje. Tas reikalinga, kad neatsirastų naujų židinių Jūsų darbovietėse ar kitur.

Tyrimo atsakymo gavimas dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 3 dienų. Sutarkite su darbdaviu, kad iki kol paaiškės tyrimų rezultatai, visiems bus saugiausia, jog liksite namuose. Nepamirškite, kad COVID-19 plinta žaibiškai. Kitu atveju galite pasiimti atostogų, jeigu turite sukauptų dienų arba kreiptis į šeimos gydytoją dėl nedarbingumo.

Į darbą ir prie įprastinės veiklos, laikantis karantino sąlygų bei saugumo priemonių, galėsite grįžti, kai gausite tyrimo atsakymą ir jis bus neigiamas.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys, turėję kontaktą su sergančiaisiais – izoliuotis privalo.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) ragina atsakingai vertinti šią situaciją ir atsižvelgiant į situacijos dinamiškumą, gyventojų prašoma sekti ir vykdyti NVSC bei karštosios linijos 1808 konsultantų nurodymus.

Būkite sveiki!

 

Shadow up