kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame dalyvauti Bendro naudojimo objektų valdytojų mokymuose

Gyventojai yra kviečiami dalyvauti bendro naudojimo objektų valdytojams skirtuose NEMOKAMUOSE Bendro naudojimo objektų valdytojų (BNOV) kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Jų metu kvalifikuoti lektoriai suteiks svarbios ir aktualios informacijos apie teisinius, techninius ir finansinius būsto atnaujinimo programos aspektus.


Mokymų tikslas – teorinių paskaitų ir praktinių užsiėmimų metu suteikti dalyviams reikalingų įgūdžių, didinančių jų darbo kompetenciją, informuotumą, ir iniciatyvumą daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) procese.

Seminaro trukmė – 5 val. Šie NEMOKAMI Bendro naudojimo objektų valdytojų (BNOV) kvalifikacijos kėlimo mokymai skirti pradedantiesiems ir vyks 2014 balandžio – 2015 liepos mėnesiais. Mokymus išklausę dalyviai gaus tai patvirtinančius pažymėjimus.

Mokymai bus vykdomi didžiausiuose šalies miestuose: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Marijampolėje. Mokymuose gali dalyvauti ir kitų miestų gyventojai.

Trumpa informacija apie mokymus:

UAB „Inlinen“ vykdo Busto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuotus mokymus pagal ES finansuojamą projektą „Daugiabučių namų modernizavimo skatinimas, II etapas“. Projekto tikslas - paskatinti daugiabučių namų butų savininkus dalyvauti Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programoje, padidinti visuomenės informuotumą, suformuoti palankią visuomenės nuomonę apie programą, užtikrinti, kad tikslinėms grupėms, kurios yra suinteresuotos ir siekia pasinaudoti Programos parama, butų efektyviai teikiama informacija apie paramos suteikimo sąlygas ir procedūras.


Artimiausiu metu Vilniuje organizuojami mokymai:

2014.10.08

9:00

Vilnius

Viešbutis „Europa City“, J.Jasinskio g. 14

 

2015.02.02

13:00

Vilnius

Viešbutis „Europa City“, J.Jasinskio g. 14

 

Seminarai dalyviams nemokami!

Registruokitės į mokymus:

Elektroninėje sistemoje https://docs.google.com/forms/d/1y5AEBvdy89M7fV45yM79pgjm9bc5O59Ue7ENhjHAlWU/viewform?edit_requested=true arba el.paštu milda.petraviciute@inlinen.eu, arba telefonu +370 673 15576.

Mokymus organizuoja UAB “Inlinen”
Mokymus inicijuoja Būsto energijos taupymo agentūra (BETA).

Daugiau informacijos suteiks:

Milda Petravičiūtė, UAB “Inlinen” Projektų vadovė, tel. +370 673 15576, el.p. milda.petraviciute@inlinen.eu.

Shadow up