kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus r. Marijampolio vidurinei mokyklai suteiktas Meilės Lukšienės vardas

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, penktadienį, Vilniaus rajono Marijampolio vidurinei mokyklai iškilmingai suteiktas Meilės Lukšienės vardas. Šventėje dalyvavo Jos Ekscelencija Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Seimo nariai, Švietimo ir mokslo ministerijos  atstovai, Vilniaus rajono savivaldybės Merė Marija Rekst, mero pavaduotojas Jan Gabriel Mincevič ir visa mokyklos bendruomenė.  


 

Sveikindama renginio svečius šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė pabrėžė, kad tai – ypatinga diena ne tik mokyklai, bet ir viso Marijampolio kaimo bendruomenei. „Už mano nugaros užrašas „Su meile“ – simboliška, nes tai aprėpia viską: meilę tėvynei, kalbai, žemei, bendruomenei, vaikams. Ši frazė telydi kiekvieną jūsų vaiką, kiekvieną mokytoją visą gyvenimą“, – kalbėjo šalies vadovė.

Iškilmėse dalyvavo M. Lukšienės dukra habil. dr. Ingė Lukšaitė, kuri neslėpė, jog ši diena svarbi ne tik jos šeimai, mamai M. Lukšienei, bet ir visai Marijampolio mokinių ir mokytojų bendruomenei.

Lentą su naujuoju mokyklos pavadinimu atidengė šalies vadovė kartu su mokyklos direktore Jūrate Šidlauskiene, Inge Lukšaite ir ilgamete mokyklos mokytoja Gražina Boguslauskiene.

Jos Ekscelencija Prezidentė įsiamžino bendroje nuotraukoje su mokyklos bendruomene, paliko įrašą svečių knygoje, vėliau iškilmės persikėlė į mokyklos sporto salę, kurioje vyko šventinis koncertas.

Mokiniai pasveikino mokytojus su artėjančia mokytojo diena, mokyklos šokių ansamblis atliko keletą šokių, muzikos būrelį lankantys mokiniai taip pat parengė programą. Svečiams koncertavo Rudaminos meno mokyklos mėgėjų akordeonistų orkestras.

Už ilgametį pedagoginį darbą, aktyvią kultūrinę veiklą Prezidentė įteikė padėkas ir medalius 42 metus mokyklai vadovavusiam direktoriui Algimantui Masaičiui ir lietuvių kalbos mokytojai ekspertei Gražinai Boguslauskienei, dirbančiai mokykloje nuo pat jos įkūrimo pradžios - 55 metus.

Jos Ekscelencija Prezidentė kreipėsi į Vilniaus rajono savivaldybės Merę Mariją Rekst ir pagyrė, kad gerai tvarkosi rajone, kad rūpinasi švietimo įstaigomis.  Prezidentė pagyrė už savivaldybės pasiektus ekonominius, finansinius rodiklius ir šiais metais užimtą aukštą vietą Lietuvos savivaldybių reitinge. Taip pat paminėjo, jog toli gražu ne kiekviena savivaldybė taip gerai dirba ir sugeba pritraukti tiek investicijų. Jos Ekscelencija  išreiškė padėką už tai, kad Marijampolio mokykloje pakeisti langai, šviežiai dažytos sienos, pakeistas stogas, tačiau pastebėjo, kad reikėtų pakeisti grindis. Taip pat pastebėjo, jog mokykla neturi aktų salės ir paprašė, kad Merė, kaip rajono vadovė, skirtų daugiau investicijų šiai mokyklai.

Sveikinimo žodžius mokyklos bendruomenei tarė Vilniaus  rajono savivaldybės merė Marija Rekst ir mokyklos vardo suteikimo proga mokyklos direktorei įteikė potvarkį, kuriuo skiriama 1000 Lt mokyklos reikmėms. Marija Rekst taip pat pasveikino mokytojus su artėjančia švente ir pažymėjo, koks svarbus yra mokytojo vaidmuo, ugdant ir formuojant jauno žmogaus asmenybę.  

Shadow up