kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Juodšilių kaimo gyventojų dėmesiui

UAB „Nemėžio komunalininkas“ kartu su Vilniaus rajono savivaldybės administracija įgyvendino projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra Juodšilių gyv. Vilniaus r.“ bei sudarė galimybę gyventojams prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir (arba) nuotekų tinklų. Įgyvendinus minėtą projektą, gyventojams suteikta galimybė ekologiškai tvarkyti nuotekas ir naudotis geros kokybės geriamuoju vandeniu. Centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtros projektai atlikti Europos Sąjungos, valstybės ir Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti geros kokybės geriamojo vandens tiekimo bei (arba) patogius buitinių nuotekų tvarkymo sprendinus, kurie leis ne tik sumažinti neigiamą poveikį gamtinei aplinkai, bet ir sutaupyti Jūsų lėšas.


Finansavimas Projektui skirtas su sąlyga, kad gyventojai naudosis centralizuotomis vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugomis. Atsižvelgdami į tai, prašome Jūsų prisijungti prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklų iki Projekto finansavimo administravimo sutartyje nustatyto laikotarpio, t.y. 2015-12-31.

Pažymime, kad prisijungę prie vandentiekio tinklų naudositės geros kokybės geriamuoju vandeniu, kuris atitinka LR higienos normų reikalavimus ir yra periodiškai tikrinamas laboratorijoje, o prisijungę prie nuotekų tinklų užtikrinsite tinkamą nuotekų tvarkymą bei žymiai sumažinsite aplinkos taršą.

Nuotekų tvarkymo reglamentas nurodo, kad į aplinką galima išleisti tik išvalytas nuotekas, todėl maloniai prašome Jūsų prisidėti prie aplinkos teršimo mažinimo bei įvertinti prisijungimo prie paklotų centralizuotų vandentvarkos tinklų svarbą.

Primename, kad pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus gyventojai, pageidaujantys prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų, privalo:

  1. Pateikti prašymą techninėms sąlygoms gauti UAB „Nemėžio komunalininkas“, adresu Sodų g. 23, Skaidiškių k., Nemėžio sen., Vilniaus r. Prie prašymo reikia pridėti pastato arba žemės sklypo nuosavybės teisę patvirtinančių dokumentų kopijas ir žemės sklypo ribų plano kopiją. (Paraiškos formą galite rasti mūsų internetiniame puslapyje).
  1. Gavus prisijungimui reikalingas technines sąlygas, parengti prisijungimo projektą.
  2. Pagal parengtą projektą atlikti tinklų prijungimo darbus.
  3. Atlikus prisijungimo darbus, sudaryti vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo sutartį.

Informuojame, kad nustatytu terminu nepasiekus reikalaujamų rodiklių dėl gyventojų prisijungimo prie centralizuotų vandentvarkos tinklų minėtose gyvenvietėse bus atliekami nuotekų tvarkymo patikrinimai.

Taip pat informuojame, kad UAB „Nemėžio komunalininkas“ bendradarbiaudamas su Juodšilių seniūnija, organizuoja susirinkimą su gyventojais dėl prisijungimo prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Susirinkimas įvyks 2015 m. liepos 22 d. 19 val. Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Juodšilių skyriaus patalpose, Mokyklos g. 7, Juodšilių k.

Detalesnės informacijos gali suteikti UAB „Nemėžio komunalininkas“ vandens ūkio inžinierė Justina Bujel, tel. (8 5) 2350 398.

UAB „Nemėžio komunalininkas“

Shadow up