kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nagrodzono absolwentów, którzy osiągnęli doskonałe wyniki z egzaminów maturalnych

26 sierpnia br. podczas posiedzenia Rady Samorządu Rejonu Wileńskiego zostali uroczyście pozdrowieni i nagrodzeni absolwenci placówek oświatowych rejonu wileńskiego, którzy w r. szk. 2015-2016 otrzymali najwyższe oceny – stu punktów – na państwowych egzaminach maturalnych.


Wicemer Czesław Olszewski dyplomami dziękczynnymi oraz upominkami z radością obdarował aż 33 absolwentów, którzy podczas tegorocznej matury uzyskali setki, z których jedna absolwentka – Kotryna Raudytė – otrzymała świadectwo dojrzałości z wyróżnieniem. Aktywni, chłonni wiedzy i pracowici przyszli studenci 1 września przekroczą progi szkół wyższych.

Wicemer podkreślił, że jest dumny z tak utalentowanej młodzieży, życzył odwagi w kroczeniu naprzód i wspinania się po szczeblach kariery.

Więcej zdjęć można znaleźć na koncie Samorządu na Facebooku: http://goo.gl/5E5PV5 

Fot. vrsa.lt i Wiktor Jusiel


Lista maturzystów

1.

Ilona Puškaitė

Gimnazjum w Awiżeniach

2.

Elżbieta Bartoszewicz

3.

Valdas Kondratowicz

Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego Bezdanach

4.

Daniel Subocz 

Gimnazjum im. Jana Bosko w Jałówce

5.

Nijolė Werszałowicz

Gimnazjum im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym Borze

6.

Erika Rylovaitė

Gimnazjum im. ks. Józefa Obrembskiego w Mejszagole

7.

Greta Kanapickaitė

Gimnazjum im. Meilė Lukšienė w Mariampolu

8.

Karina  Batiuškova

9.

Urszula Pipiraitė

Szkoła Średnia im. Św. Kazimierza w Miednikach

10.

Krzysztof Aszkiełowicz

11.

Ewelina Grabowska

Gimnazjum w Mickunach

12.

Ernest Szostak

13.

Raimond Komarowski

Gimnazjum im. Konstantego Parczewskiego w Niemenczynie

14.

Gabriela Bartoszewicz 

15.

Rafal Czerniawski

16.

Barbara Jacewicz

17.

Edgaras Krivelis

18.

Karina Nersisian

19.

Greta Justyna Pawlun

20.

Marzena Regielska

21.

Anastazja Zuzo

Gimnazjum im. św. Rafała Kalinowskiego w Niemieżu

22.

Katarzyna Dziedulewicz

23.

Kasija Donskojūtė

24.

Ewa Slepczenko

25.

Rusnė Rakovskytė

26.

Emilia Trybocka

Gimnazjum im. Giedymina w Niemenczynie

27.

Kotryna Raudytė

28.

Beata Gryszkiewicz 

Gimnazjum im. Ferdynanda Ruszczyca w Rudominie

 

29.

Ewelina Masiul

30.

Eliana Vanifatova

31.

Jovita Staikūnaitė 

Gimnazjum „Ryto“ w Rudominie

32. Kotryna Kartanovič
33. Karina Puchalska Gimnazjum w Rukojniach
Shadow up